Keystone logo
Universidad CEU Fernando III Titul v oboru výpočetní techniky
Universidad CEU Fernando III

Titul v oboru výpočetní techniky

Bormujos, Španělsko

4 Years

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 751

Na kampusu

Úvod

Titul v oboru informatiky: klíč k odemknutí vašeho technologického potenciálu

Poptávka po vysoce kvalifikovaných profesionálech v oblasti výpočetní techniky učinila z titulu počítačového inženýrství na Universidad CEU Fernando III dnes velmi atraktivní možnost. Počítačová technika je základní disciplínou v naší společnosti a změnila způsob, jakým interagujeme, pracujeme a žijeme.

Titul v počítačovém inženýrství je v pracovním prostředí hodnocen pozitivně kvůli rostoucí poptávce po vyškolených profesionálech ve svém oboru, a proto má vysokou zaměstnatelnost.

Cíle školení

  1. Školení k výkonu profese s jasným povědomím o jejím lidském, ekonomickém, sociálním, právním a etickém rozměru.
  2. Připravte se na to, abyste v průběhu své profesní kariéry převzali úkoly odpovědnosti v organizacích, jak technických, tak manažerských, a abyste věděli, jak přispět k řízení informací a řízení znalostí.
  3. Mít dovednosti požadované v odborné praxi inženýra: být schopen řídit projekty, jasně a efektivně komunikovat, pracovat v multidisciplinárních týmech a vědět, jak je vést, naučit se přizpůsobovat změnám a samostatně se rozvíjet po celý profesní život.
  4. Umět specifikovat, navrhovat, stavět, implementovat, ověřovat, auditovat, vyhodnocovat a udržovat počítačové systémy, které reagují na potřeby jejich potenciálních uživatelů.
  5. Mít dostatečné základní vzdělání, abyste mohli pokračovat v národním nebo mezinárodním magisterském a doktorském studiu.

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky