Keystone logo
University of the West

University of the West

University of the West

Úvod

Za účelem vytvoření univerzity v Quetzaltenango, jejímž cílem bylo vzdělávat své studenty filozofií založenou na svobodě, zaměřenou na budování svobodné, mírumilovné společnosti s vysokou akademickou úrovní a která by byla také nakloněna nabídnout kariéru, která připravuje její studenty. studenti čelit výzvám budoucnosti, bylo v roce 1994 založeno rozšíření univerzity Francisco Marroquín ve městě El Alto.

University of the West by byla pokračováním doktrinální orientace rozšíření univerzity Francisco Marroquín, když se stáhla z Quetzaltenango. Bylo založeno skupinou kvetzaltecanských podnikatelů a profesionálů, kteří vytvořili správní radu pro její vytvoření a zahájili příslušné postupy pro její povolení.

Někteří byli bývalí studenti a profesoři UFM a členové vrchní rady, která uvedla, že univerzita byla jmenována, aby řídila a spravovala s ekonomickou nezávislostí. Nákup pozemků pro zřízení ústředí Universidad de Occidente začíná a souběžně s tím probíhá práce a koordinace, která zahrnuje otevření dvou poboček ve městě Guatemala a v departementech Escuintla, Suchitepéquez, Retalhuleu, Huehuetenango a San Pedro oddělení San Marcos. Svůj provoz zahájil jako takový ve městě Quetzaltenango v roce 2010, kdy jeho provoz schválila Rada pro vyšší soukromé vzdělávání, a byl zveřejněn v Úředním věstníku 3. března 2010.

Posláním univerzity je výuka a šíření Filozofie svobody s osobní odpovědností ve všech oblastech lidského života přispívat k hmotnému a duchovnímu pokroku lidstva.

Místa

  • Quetzaltenango

    Avenida Las Americas,9-84, , Quetzaltenango

    Otázky