Keystone logo
Universidad Europea del Atlántico Studijní obor Gastronomie
Universidad Europea del Atlántico

Studijní obor Gastronomie

Santander, Španělsko

8 Semesters

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Gastronomie ve svém nejmodernějším vědeckém a technologickém aspektu vyžaduje nové profesionály s vědeckou základnou, kteří mohou vést vývoj v tomto odvětví a navrhovat nové gastronomické služby a produkty, ať už v restauracích nebo v potravinářském průmyslu.

Učební plán v oboru Gastronomie na Universidad Europea del Atlántico nabízí aktuální kvalitní školení aplikované na všechny profesionální obory, ve kterých se budoucí absolvent gastronomických věd bude moci rozvíjet, což umožňuje specializaci v oblasti největšího zájmu studenta díky nabídka volitelných předmětů k dispozici.

Fakulta zdravotnických věd má moderní vybavení, které studentovi umožňuje plně rozvíjet praktické dovednosti tohoto titulu. Mezi tato zařízení patří laboratoře biochemie a fyziologie, bromologie a technologie potravin, kulinářské technologie, přípravna a nakonec laboratoř gastronomie.

Angličtina na univerzitě

Angličtina, klíč k vaší současnosti a budoucnosti

V současné době je jedním ze základních nástrojů mezinárodní komunikace a klíčem, který otevírá možnosti najít si dobrou práci ve Španělsku i v zahraničí, angličtina. U nás již 80% pracovních nabídek vyžaduje vynikající znalost tohoto jazyka a při mnoha příležitostech je toto kritérium kladeno nad ostatní, jako jsou rekordní nebo profesionální kariéra.

Proto je na Universidad Europea del Atlántico a je podporován titul v oboru gastronomie v tomto jazyce a dva volitelné předměty anglického jazyka jsou zahrnuty do aplikované orientace na výživu a dietetiku v osnovách s cílem, aby student dosáhl vysoké úrovně v tomto jazyce. Mezinárodní profil univerzity navíc podporuje a usnadňuje rozvoj tohoto jazyka.

Aby předchozí úroveň angličtiny nepředstavovala překážku přístupu ke studiu, poskytuje UNEATLANTICO personalizovanou výuku, zejména během prvního ročníku, aby všichni studenti dosáhli dostatečných jazykových znalostí v angličtině, aby mohli úspěšně absolvovat předměty kariéry.

Tímto způsobem, bez ohledu na počáteční úroveň angličtiny, s globálním plánem podpory založeným na tutoriálech, konkrétních materiálech a velmi malých pracovních skupinách, může student sledovat kurzy ve dvojjazyčném systému španělština / angličtina postupně a na konci získá bilingvální dovednosti pro výkon své profese.

Vybavení

O Škole

Otázky