Keystone logo
Universidad Loyola Titul v oboru počítačové inženýrství a virtuální technologie
Universidad Loyola

Titul v oboru počítačové inženýrství a virtuální technologie

Seville, Španělsko

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

22 Jul 2024

02 Sep 2024

EUR 9 280 / per year

Na kampusu

Úvod

Bakalářský titul v oboru Počítačové inženýrství a virtuální technologie vám dává standardní kompetence v oblasti počítačového inženýrství popsané v BOE ze dne 4. srpna 2009, které vám umožňují získat přístup k magisterské profesi počítačového inženýrství v naší zemi.

Učební plán studijního oboru Počítačové inženýrství a virtuální technologie je koncipován pro ty studenty, které přitahuje technická příprava, kreativita a inovace. Mezi jeho obsahem naleznete mimo jiné předměty jako modelování fyzických systémů, programování, architektura počítačových systémů, návrh a programování simulátorů, sítě, komunikační a operační systémy, animace nebo kreativita.

Kromě toho od prvních kurzů kariéra Počítačové inženýrství a virtuální technologie rozvíjí četné specifické kompetence orientované na odvětví simulace a videoher a stává se titulem s širokým výhledem do budoucna.

Vizí titulu v počítačovém inženýrství a virtuálních technologiích je připravit vás tak, abyste mohli rozvíjet svou pracovní kariéru od velkých technologických společností souvisejících s programováním a tvorbou obsahu, videohrami a zábavou až po společnosti, které pokrývají širokou škálu služeb vytvářejících aplikace. a použití pro sociální sítě, mobilní zařízení nebo specifický software pro různé klienty a sektory.

Od začátku studia budete pracovat s reálnými případy, které vám nabídnou mezinárodní pohled na trhy, projekty a pracovní procesy s cílem, aby vaše školení bylo nejvhodnější pro čelit globálnímu trhu.

Na Loyola University také chceme, abyste se zamysleli nad tím, jakým profesionálem chcete být. Absolventi počítačového inženýrství a virtuálních technologií kromě rozvoje technického a inovativního profilu počítačových inženýrů mají vizi pracovat na budování lepšího světa. Jsi připravený?

Připravte se na globální svět

Loyola nabízí svým studentům svět možností, jak rozvíjet své akademické a profesní osnovy. Loyola University má více než 200 bilaterálních dohod o výměně studentů s univerzitami ve 45 zemích Evropy, Ameriky, Asie a Afriky.

Uskutečnění mezinárodní akademické výměny je příležitostí prožít jedinečné zkušenosti, které vám poskytnou nový způsob vidění života a světa, zlepší jazykovou kompetenci, zralost a více příležitostí k zaměstnání.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Vybavení

O Škole

Otázky