Keystone logo
Universidade Cândido Mendes

Universidade Cândido Mendes

Universidade Cândido Mendes

Úvod

V Candido Mendes univerzity sponzor brazilský Society of Education, nejstarší soukromá instituce vyššího vzdělávání v zemi, která byla založena v roce 1902 hrabětem Candido Mendes de Almeida, spolu s obchodní akademie Rio de Janeiro. V roce 1919 to bylo vytvořeno School of politologie a ekonomie v Rio de Janeiru, první vysoké školy ekonomické v Brazílii.

Akademie se stává, v 50. letech se obchodní škola technická Candido Mendes, je zaměřen výhradně na střední škole. Ve stejném desetiletí, Candido Mendes de Almeida Junior vytváří Právnickou Candido Mendes, umístěný v Carmo kláštera, Praça XV de Novembro, zakládat standard kvality v oblasti právních věd a bytí průkopníkem v oblasti výuky forenzní praxi. V 60. letech, současný rektor, Candido Mendes, zahajuje University Research Institute of Rio de Janeiro - IUPERJ vyhrazenou pro postgraduální studium, mistr a později doktorát v oboru politologie a sociologie. Kvalita výuky a výzkumný program vyvinutý v IUPERJ má národní i mezinárodní uznání.

V roce 1970 tehdejší fakulta Candido Mendes Ipanema rozšiřuje a rozvíjí programy technické a vědecké školení a obchodní správy kurzů, které vedou k areálech Campos dos Goytacazes a Nova Friburgo. Také v Ipanema, kulturním centru byla vytvořena Candido Mendes, který se stal referenční bod Carioca kultury a propagoval řadu iniciativ v oblasti filmu, divadla, výtvarného umění, poezie, video a rozšíření vzdělání.

Od roku 1997, ve kterém Candido Mendes je akreditován na základě prezidentského dekretu, jako univerzita se specializací na humanitní a společenské vědy použity, nových hřišť a areálů jsou vytvořeny, včetně jednotek Tijuca Center (Pius X) Padre Miguel, Jacarepagua a Meier, kromě Niterói a Araruama, stát Rio de Janeiro a Vitória, Espírito Santo. V roce 2001 Ústav humanitních vzniká integrací výuky, výzkumu a rozšíření, s rozsáhlým vědeckým výzkumným programem. Přidá dvě centra studií a postgraduální kurzy v podobě bakalářských a vysokoškoláka a absolventa společenských věd, historie, literatura, fotografování, umění a kultury, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů.

Candido Mendes University vyniká od svých vrstevníků, protože se jedná o instituci historicky usilují o vynikající výsledky ve výzkumné činnosti a absolvent, držení center a výzkumných ústavů sedm magisterské programy a dva Doktorský, stejně jako desítky kurzů sensu post-promoce. Vydává šest časopisů.

Instituce otevřen od roku 2011, nové areály v různých oblastech Rio de Janeiro, například jednotky Santa Cruz a Bangu, v západní zóně a jednotu Penha se nachází v severní části města.

Rozloženo celkem 15 jednotek s 21 vysokoškoláka a mnoho dalších v sekvenčním a technologických podmínek, činnost Candido Mendes univerzity, podporované více než stoletou tradicí a dokonalosti, která se etablovala jako národní a mezinárodní reference ve vědě humanitní a sociální, dohromady více než 20.000 studentů a 1000 pedagogů a výzkumných pracovníků.

Místa

  • Rio de Janeiro

    Rua da Assembleia, 10 - Centro Rio de Janeiro - RJ CEP: 20011-901, , Rio de Janeiro

    Otázky