Keystone logo
Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Úvod

Seznamte Unifran

Historie

Unifran: podívejte se na stručnou historii růstu, dosažených výsledků a úspěchu Unifran byla založena v roce 1970 dva podnikatele vzdělávání, Abib Salim Cury a Clovis Eduardo Pinto Ludwig. S úspěchem podniku, rozšířila své kurzy začlenění do Pestalozzi školy ao pět let později na Filozofické fakulty Athenaeum Francano,. V roce 1994, kurzy nabízené a vnitřní administrativní organizace jsou transformovány na univerzitě v Franca, prostřednictvím vyhlášky č 1275, s ohledem na stanovisko č CFE 615/94.

Poté, růst instituce byla poskytnuta na základě tohoto pohledu je, že Francie a oblast těžily z jeho vlivu. Vítání tisíce studentů z různých částí země, Francie přidal status poskytovatele služeb, stejně jako důležité centrum obuv. Město, nyní univerzita, pila se zvýší na vyšší vzdělání praxi, výzkum, rozšíření a služby pro komunitu, díky akademických aspektů excelence vzdělávání, které rušilo pozitivně svých hospodářských, politických a sociálních ukazatelů.

Od svého založení až do současnosti, se vyznačuje tím, že je vysoká škola se dívat do budoucna, a to vždy usiluje o modernizaci infrastruktury, knihovních fondů a vzdělávacích metodik.

Rok 2013 byl poznamenán důležitý krok do budoucnosti a dokonalosti: Unifran stal součástí South vzdělávací Cruise, která je pátou největší v Education Group země, skládá z institucí, které drží nejlepší oficiální akademické ukazatele College Cruzeiro do Sul, São Paulo / SP; Universidade Cruzeiro do Sul, São Paulo / SP; University Center Module, Caraguatatuba / SP; Univerzitní centrum federálního okresu, Brasília / DF; Univerzitní město São Paulo, Sao Paulo / SP; College Goal Vysoký standard, Franca / SP; Kariéra založené Franca, Franca / SP; University of Franca, Franca / SP; College San Sebastian, San Sebastian / SP; College cíl San Sebastian, San Sebastian / SP; Fakulta Caraguatatuba, Caraguatatuba / SP; University Center Panny Marie sponzorství, Salto a Itu / SP; College CEUNSP, Salto / SP, kolej Itu, Itu / SP College a Salto, Salto / SP.

V roce 1975, měla univerzita 400 studentů. V současné době existuje více než 16.000, rozděleny mezi vysokoškolské kursy, technologických, vzdálenosti, specializaci, magisterské a doktorandské studium, které pokrývají všechny oblasti lidského vědění. Ve své 40 leté historii, to trénoval více než 43.000 profesionálů. To ubytuje více než 500 učitelů, jejichž názvy přesahuje 60% mistrů a lékařů.

Cruzeiro do Sul Educacional

Cruzeiro do Sul Educacional byla založena v roce 1965 a v současné době sestává z College Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Univerzitní centrum Module, Caraguatatuba - SP; Univerzitní centrum federálního okresu, Brasília - DF, City University of São Paulo, São Paulo - SP; University of Franca, škola a Vyšší odborná škola Vysoký standard CTEC v Franca - SP a, více nedávno, San Sebastian vysoká škola, vysoká škola Cíl San Sebastian - San Sebastian - SP a Fakulty Caraguatatuba - Caraguatatuba - SP.

Strategická výhoda skupiny je skutečnost, že spolupráce s institucemi, značek a různých pozicích jako specifické trhy a charakteristiky měst, kde se udržuje vzdělávací zařízení. Všechny instituce zachovat svou identitu, aniž by se etické principy a ideály vzdělávání, které vedou akce jižního Vzdělávací Cruise, který se promítá do některé z nejlepších akademických ukazatelích mezi brazilskými vzdělávacích institucí.

- Nejvyšší známky v první zahraniční institucionální hodnocení ministerstva školství - MEC. - Nejlepší kurz výtvarných umění v São Paulu v Národním průzkumu výkonů studenta - Enade. - Top kurzy v sociálních věd Brazílie v Národním Vyšetření výkonů studenta - Enade. - Nejlepší Production inženýrství kurzy v São Paulo v národním průzkumu výkonů studenta - Enade. - Nejlepší fyzikální léčba Průběh Sao Paulu v Národním průzkumu výkonů studenta - Enade. - Nejlepší Geografie Brazílie samozřejmě na Národní Vyšetření výkonů studenta - Enade. - Nejlepší běh dějin v Národním průzkumu výkonů studenta - Enade. - Biomedicíně: nejvyšší hodnocení v MEC. - Lékařský: pouze průběh São Paulo rozpoznán s maximálním konceptu. V Brazílii, která je členem průkopníka Příležitosti Global Health učení - GHLO, konsorcium vytvořené amerického sdružení lékařských vysokých škol. - Nejlepší program vysokoškoláka, podle CNPq. - Zvýšený počet vědeckých publikací v ISI Web of Science. - Nejlepší obliba v OAB-DF vyšetření. - Nejlepší místo v Enade, severním pobřeží ostrova São Paulo. - Více než 200 řádků institucionalizované výzkumu. - 66 výzkumné skupiny registrované v CNPq. - 04 doktorských a magisterských programech 11. - 51 stipendia pro vědecké Initiation CNPq.

Tyto charakteristiky a úspěchy jsou výsledkem dopustil, strukturované a sdíleného řízení mezi zakládajícími učiteli, členové akademické obce a uznávaní odborníci na trhu.

Diferenciály a ukazatelů kvality

• Patří k jednomu z největších vzdělanostních skupinách v Brazílii: Cruzeiro do Sul Educacional. • Vynikající ukazatele Fyzioterapie, potraviny a estetika a kosmetika stupeň 5 v MEC. Medicína je oprávněn konečný koncept 5 KOMISE. • 20 hvězdné kurzy v průvodci Student 2015, přidávat 62 hvězd. • Označte University Ranking List - RUF 2014: biomedicíně patří mezi top 10 hřišť v Brazílii (soukromé a veřejné instituce), a na 2. místě mezi soukromými na celostátní úrovni. Fyzioterapie je 5. místo v Sao Paulu mezi soukromé. • Tisíce absolventů s významnými pozicemi na trhu práce. • US patentovaný inovativní molekulu, která se používá v lékařství, výsledcích Farmacie výzkumné skupiny.

Místa

  • São Paulo

    Av. Dr. Armando Salles Oliveira, 201 Pq. Universitário / Franca, SP, , São Paulo

    Otázky