Keystone logo
Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Úvod

Univerzita

Byl to rok 1962, kdy profesor Manoel de Melo Bezerra vytvořen ve městě Mogi das Cruzes, jedné základní školy, který v té době byl ještě s názvem "posilovna". Tam začal Mogiana Organizace pro vzdělávání a kulturu - přijít.

V roce 1964, první vysoké školy byly založeny vzdělávací komplex, který od roku 1973 se stal na univerzitě v Mogi das Cruzes (UMC). Tradice a průkopnický značka padesát letou historii instituce.

Během tohoto období, UMC přijde k přípravě své studenty, nyní čítající více než 20.000 v Mogi das Cruzes kampusech a Villa-Lobos / Lapa, na požadavky trhu práce a výkonu občanství.

V současné době je University of Mogi das Cruzes má desítky kurzů, jejichž obsah a metody výuky-learningu jsou neustále aktualizovány a vylepšovány. Na fakultě se skládá z UMC 60% mistrů a lékařů, z nichž mnozí rozvoj velkých vědeckých projektů. Studenti se mohou také podílet na výzkumných projektech, obdrží studijní pobyty.

Za tímto účelem, univerzita udržuje komunikaci s národními i mezinárodními institucemi a nabízí také laboratoře, moderní vybavení a prostory speciálně konstruované pro vývoj tříd, přednášek, konferencí, mezi mnoho dalších akademických aktivit.

Díky těmto vlastnostem, University of Mogi das Cruzes byla vynikající při výcviku profesionálů v oblasti exaktních a technologických přírodovědně-humanitní a Health Sciences. Dnes je UMC je mezi nejlepších univerzit.

Univerzita byla hodnocena nedávno ministerstvo školství (MEC) a získal poznámka 4 na stupnici 1-5, což ji staví mezi top soukromých vysokých škol v Brazílii a to nejlepší z regionu Alto Tiete.

Naše poslání

"Vytvářet a šířit znalosti k vytvoření sociálně odpovědné profesionály, podnikatele a zpracovatelů současné reality."

Místa

  • São Paulo

    São Paulo, Brazílie

    Otázky