Keystone logo
Universidade de Sorocaba (UNISO)

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Úvod

Univerzita Sorocaba - Uniso je University Community, regionální, non denominační, kvalita, první semeno, Filozofické fakulty, věd a dopisů ze Sorocaba založená v roce 1951, který začal fungovat efektivně v roce 1954 se dvěma kurzy: Pedagogika a Neo-latinská písmena, a jen 27 studentů.

Dnes Uniso má více než 60 vysokoškoláka, nabízí pomaturitní kurzy a užším smyslu, a doškolování. Jeho studenti pocházejí z 70 měst, nacházející se v okruhu 100 km kolem Sorocaba, a jsou rozloženy do tří kampusech: University City předmětů Aldo Vannucchi, se otevřel v roce 1999; Trujillo školní areál, kde je Filozofická fakulta, vědy a dopisy byla založena v roce 1954; a akademický seminář od roku 1994.

V rámci organizace Národní vysokých školách, Uniso je koncipována jako University: Společenství, a to jak pro vlastnost k řízení, je ve vlastnictví společnosti, a ne stát či soukromá. Proto se to zvládnout, kromě Vrchní rady své pravomoci správce, kterému předsedá Sorocaba Arcidiecézní arcibiskupa a integrované osmi do kategorií členů sorocabana společnosti, Uniso má vnitřní desky, včetně University Radě - Consultant , složená z vedoucích, učitelů, studentů a zaměstnanců orgánů, zástupci jeho udržovatele osoby, Radnice, Radnice advokátní komory Brazílie - brazilské advokátní komory a centru Sao Paulo státních Industries - Ciesp. Komunita bytí Uniso existuje proto, aby ji účinně sloužit, prostřednictvím přísného řízení a vždy aktuální.

Non-denominační, tj, i když jeho tělo Správce byl zřízen biskupství Sorocaba, Uniso není ve vlastnictví katolické církve, nebo akademický návrh je vázán, ale je inspirována křesťanskými hodnotami.

Regionální, ale bez ztráty jeho univerzální charakter je Uniso je pozorný k charakteristice a potřebám regionu Sorocaba. V tomto regionu je Uniso je stále vložena, výrobu a šíření znalostí, sociální účinnost jako výkonný agent operacionalizace základních očekávání regionální komunity.

Kvalita, tj zmenšen hledáním konstantní a významný úspěch univerzálnosti znalostí a soudržnost s pedagogickým projektem vedeného kritéria posouzení příslušných orgánů, a nikoli na základě pouhé kvantitativní růst.

Místa

  • Sorocaba

    Rod. Raposo Tavares, s/n - Vila Artura, Sorocaba - SP, 18023-000, Brazil, , Sorocaba

    Otázky