Keystone logo
Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Úvod

Univerzita Paraíba Valley - Univap uznány MEC v roce 1992, je komunita nezisková, výuku, výzkum a rozšíření. Historie Univap začala od roku 1954 s vytvořením Fakulty Paraíba Valley práva.

Pak další fakulty vznikly kvůli potřebám regionu, zejména v São José dos Campos, který byl rychle rostoucí s příchodem mnoha průmyslových odvětví. Dnes, univerzita má více než 40 magisterské programy v různých oblastech vědění, spravovaných zákona škol, vědy zdraví, inženýrství, architektury a urbanismu, vzdělávání a umění a společenských věd a komunikace. Jako univerzita nabízí rovněž další vzdělávání a Graduate stricto sensu, šest programů magisterských a tři doktorské tituly.

Univap má Campus Urbanovou, největší infrastruktury univerzity: Institutu pro výzkum a vývoj (IR & D), který poskytuje 44 laboratoře, vybavené s vysokou přesností a dechberoucí zařízení; příroda Study Center, který agreguje Serpentária se Butterfly Garden a Nursery léčivých rostlin, a observatoř astronomie a Space Physics. V současné době má tři školní areály, 2 v São José dos Campos (Urbanová a Castejón) a 1 Campos do Jordao (Platanus).

Místa

  • São José dos Campos

    Avenida Shishima Hifumi, 2911 - Urbanova São José dos Campos - SP CEP: 12244-000 , 2911, São José dos Campos

    Otázky