Keystone logo
Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Úvod

SLOVA Dean - Barros CARLOS Laraia

Touha, zpočátku, díky a chvála Bohu, ve své milosti, mi dal milost života a síly, dokončil sedmdesát, za předpokladu, že se zde se svými kolegy, misi jsme byly uděleny. Že tato mise, která nyní začíná, Bůh je vždy přítomen a že jeho Ducha svatého osvítit nás a dá nám moudrost a pokoru sloužit také k odpovědnosti, strohosti, odhodlání a horlivosti k našemu University of Sapucaí Valley.

Při této příležitosti jsem poklonu všem, kteří přede mnou v řízení této instituce, a kdo dal jejich neocenitelný přínos k jeho stavbě od samého počátku, kdy skupina předpokládaných snílků a splní vytvoření prvních kurzů, které vedly k naší univerzitě ,

V průběhu let, každý, kdo strávil dal rozhodujícím způsobem přispět, a krok za krokem, s vytrvalosti, idealismu a sebeobětování, byli protagonisty naší historie.

Čest a ctít minulost je více než jen povinnost, ale absolutní nutností, protože jedině tak můžeme žít toto uzemněné zkušenosti a získané úspěchy, kterých jsme dědici. Největší dědictví odkázal nás je závazek vůči společnosti, v níž působíme nabídnout kvalitní vzdělání pro všechny, kteří sem přišli hledají poznání stavět svou budoucnost. Tento závazek nebudeme kompromis, to dělat naši vlajku a raison d'être naší práce.

Slovo díky Professor Benedito Afonso Pinto června pro přijetí pozvání být spolu v této misi. Jeho prokazatelné zkušenosti jako učitel a akademický správce bude velmi užitečné, a jsem si naprosto jistý, že bude vedle mě v rozhodnutích, které musíme brát s moudrou radu, jeho hmotnosti a jeho nepopiratelné lásky k této univerzity.

Manifest rovněž poděkoval učitele Andrea Domingues Antonio Homer Učitelé Toledo Rock and William Newton Carrozza, který okamžitě uvítal více než pozvání, moje výzva k vytvoření přední linii naší správy, zabírat funkce pro rektorů. Budeme sdílet okamžiky radosti a potíže. Je možné, že se setkáváme se protivenství, drsné větry a zuřící vlny. Můžeme slyšet písně mořská panna s úmysly, aby nás potopit. Ale nenechte se nám střílet překážky, pokud vůbec, je třeba čelit a překonat. Akademická obec a společnost nás očekávají, že tvrdé práce, odhodlání, integritu, prozíravosti a obětavosti a to je to nejmenší, co můžeme nabídnout výměnou za důvěru v nás je uložena.

Byli jsme zvoleni pod záštitou "integrace". Naším záměrem je, aby naše integrované práci a v harmonii s nadací vysokých školách z Sapucaí Valley, která prostřednictvím svého prezidenta a výkonného výboru, ukázala herkulovský úsilí zvrátit ekonomickou nepříjemnou situaci bez udání zpět oči a jejich akce na nejnaléhavější potřeby naší univerzitě. Chceme, aby navrhla skutečnou integraci mezi centrální jednotkou a jednotkou Fatima, stejně jako mezi různými kurzy, které tvoří naší instituce tak, že přestane být roztříštěn do izolovaných prostorů, ale že různé sektory mají k dialogu a dokončit skutečný smysl univerzity. Že základy univerzity, výuky, výzkumu a rozšíření jsou vzájemně propojeny a jsou-li splněny při sledování cílů má být dosaženo. Ale co kudy mají letět tak, aby tato integrace vlastně probíhá? Dávám přednost odpověď je dána španělský básník Antonio Machado: "Caminante, No Hay způsoby, SE hace camino al andar" - Walker, neexistuje žádná cesta, cesta je vyroben chůzi.

Zaměstnanci a učitelé, nejupřímnější díky za hlasování o důvěře v nás uloženo. Ty, věnování každého z nadšení všech, aby i nadále hrát v naší historii, závisí na úspěchu našeho snažení. Jsme spolu na jedné lodi a jen vás vezme do bezpečného přístavu, pokud jsme si vědomi odpovědnosti každý přispět svým dílem, s odvahou, lásku k práci, etiky a respektování komunitě dodávat své děti do naší péče.

Má drahá, studenti! Ty jsi důvod pro to všechno. Cílem této univerzity je poskytnout jim vzdělání, které reaguje na jejich touhu po sociální mobilitu a začlenění ve stále více konkurenčním trhu práce. Vzpomínání Paulo Freire, chceme jim nabídnout transformační vzdělání, které je činí čelit jejich problémy kriticky a zamyšleně. Neměli byste se spokojit být pouhou podporující tento proces, ale aktivními účastníky naší univerzity, hrdý na to, nosit a lisovacího na košilích: název UNIVAS. Nadšení a vzrušení mladých lidí jsou klíčové ingredience neponechávají vyblednutí, učitelé a vedoucí, obětavost a odvahu čelit každodenní problémy. Nám umožňují sdílet své sny a ideály, probouzí naše ideály a sny snad spí. Nechme se nakazit mládí vás.

K mé drahé ženě a svým dětem Marilda Carlos Alexander, Ana Claudia, Ana Carla a Mauricio, moje dcery Ana Luiza a Lidiane, mé in-zákony Marcelo a Everton, vděčnost za neustálé povzbuzování a bezpodmínečnou podporu. Mé vnučky Anna Giulia, Ana Clara a Isabela Maria, děkuji za vytváření nejradostnější a hlučné mi sedmdesát let. Jedná se o teplo domova, obývací s rodinou, která doplňovat energii do každé ráno nového dne, jsme připraveni k práci.

I rozšířit svou čest a dík rodinám mých přímých podřízených PRO-rektory, které by měly v průběhu příštích čtyř let k výkonu dar tolerance pro naše absencí.

Každopádně bych chtěl poděkovat všem, kteří nás poctil svou přítomností a řekněte jim, aby na nás čekat na bázi řízení práce, transparentnost, zásady etiky, dodržování právních předpisů a předpisů a respektovat důstojnost všech, kteří tvoří náš milovaný University of Sapucaí Valley.

Bůh je stále s námi a to nám umožňuje být rozsévači míru a harmonie mezi všemi.

Děkuju.

HISTORIE The University of Sapucaí Valley (UNIVAS) je udržována Higher Education Foundation Vale do Sapucaí (FUVS). Byla založena dne 3. září 1965 a po celou dobu své existence vyškolil více než 10.000 profesionálů. To poskytuje vzdělání v hladinách prvním i druhém cyklu, vždy usiluje o harmonizaci produkci znalostí a rozvoj dovedností svých studentů se současným požadavkům trhu práce. Celkem existuje 16 vysokoškolských kurzů, 33 Graduate Lato sensu kurzy (zaměření a MBA), 03 magisterských a 01 PhD.

UNIVAS se nachází ve městě Pouso Alegre, na jihu Minas Gerais, na březích dvou hlavních dálnic v zemi, Fernão Dias Highway (BR-381) a Highway Juscelino Kubitschek (BR-459), strategické oblasti přístupu k tři hlavní centra výroby a spotřeby země (Sao Paulo, Belo Horizonte a Rio de Janeiro). Město je stále jedním z nejlepších indexy kvality života v Brazílii. Jedná se o průmyslové, komerční a vzdělávací centrum a je blízko k Hidrominerais Resorts, Circuito das Malhas a elektroniky Valley.

Velkou předností vzdělávání nabízené UNIVAS ve zdravotnictví je mít univerzitní nemocnice. V nemocnici das Clínicas Samuel Libânio (HCSL) je odkaz na 54 obcí na jihu Minas Gerais a slouží odhadnutou populací více než 2 miliony a 600 tisíc lidí. www.hcsl.edu.br UNIVAS. Vysokou kvalitu výuky. Výcvik pro život.

Místa

  • Pouso Alegre

    Av. Cel. Alfredo Custódio de Paula, 320 CEP 37550-000 | Pouso Alegre | MG, , Pouso Alegre

    Programy

    Otázky