Keystone logo
Universidade Ibirapuera (UNIB)

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Úvod

Již více než 40 let Ibirapuera Univerzita nabízí solidní základ zkušenosti získané v minulosti, na současnou realitu praxe a pozornost na budoucí příležitosti vyškolit své odborníky.

Cílem je vyškolit vůdci: ti, kteří jsou schopni vymyslet změny a navrhnout řešení.

V let historie ukazují, že tisíce studentů, zaměstnanců a učitelé se podílejí na inovativní vzdělávacího projektu a zaměřil se na vůdce školení, na základě požadavků trhu a společenských hodnot.

Příklady, které dokládají vzdělávací excelence, které nabízí univerzitní Ibirapuera požehnaně. Patří k nim investice a motivaci vyrobený na oblast akademického výzkumu, jeden z pilířů činnosti univerzity. Instituce udržuje skupiny tvořené výzkumníky certifikovaných učitelů z Národní rady pro výzkum a technologie (CNPq).

Můžeme také zvýrazňují magisterském studijním programu v oblasti práva a zubního lékařství, a to jak doporučuje Capes.

To je ještě možné hovořit o sociální odpovědnosti tím, že poskytuje bezplatnou péči pro osoby s nízkými příjmy na klinikách univerzity.

Zdůrazňování Ibirapuera University je starost o formování studenta, můžeme uvést, že instituce investuje do inovativních výuce a nabízí studentům, stejně jako vysokoškolské kursy, technologické kurzy a rozšíření interdisciplinární s vizí humanistické a všeobecného vzdělávání.

Ať už je to také vedoucí jeho budoucnosti. Univerzita Ibirapuera je připravena pomoci zajistit, akademické a profesní život úspěch.

Místa

  • São Paulo

    Av. Interlagos, 1329 - Chácara Flora, São Paulo - SP, 04661-100, Brazil, , São Paulo

    Otázky