Keystone logo
Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

Úvod

UNIFENAS

Univerzita José do Rosário Vellano - UNIFENAS, koncipovaný a založil profesor Edson Antonio Velano, začal svou historii v 22. května 1972, kdy byly první kurzy povoleno. Mezinárodní College of Alfenas kraje v roce 1988, nyní volal University of Alfenas - UNIFENAS uznávané vyhlášky 605/88 ze dne 13/12/1988 Ministerstvo školství - MEC, zveřejněny ve federálním Úředním věstníku na 15/12 / 1988 (str 24.456).

V roce 1993 začala banka expandovat s prováděním ostatních areálech. Dnes je UNIFENAS je přítomen v Alfenas, Belo Horizonte, Belo Campo, Divinópolis a Varginha. Nabízí vysokoškoláka Lato postgraduální kurzy a sensu (master uznán CAPES / MEC), sídlo v různých specialit a nástavbové studium ve třídě metod a vzdálenost.

Existuje pět areálů s speciálně navržený a vybavený pokročilých technologických zařízení, se spojil s lidskými zdroji, dát UNIFENAS na viditelném místě v brazilské vzdělávací scénáře.

V Alfenas, Fakultní nemocnice Alzira Velano UNIFENAS, otevřený v roce 1992, je centrem života, práce v péči, výuku a výzkum. Certifikované Fakultní nemocnice ministerstvy zdravotnictví a školství, provádí v průměru 30 000 postupů měsíčně, podávat pacientům v Alfenas a dalších měst v regionu, odhadnutou populací téměř milion obyvatel.

Jedná se o regionální reference v těhotenství rizikem, trauma, neurochirurgie, novorozenecké jednotce intenzivní péče, hemodialýza, řeči. Máte Bank of očních tkáních a provádí zachycování a transplantace rohovky chirurgii Alzira Velano je nemocniční komplex, který se skládá z klinik, ústavů a ​​klinik.

Centrum pro výuku a zdravotní péče - CEASC - Lékařská fakulta UNIFENAS ve městě Belo Horizonte, se potýká s klinickou péči o pacienty na úrovni sekundární zdravotní péče - v specialit médicas- který expanduje a diverzifikuje prostředí výuka a studium akademického Mezi jeho agentur na podporu výuky, výzkumu a rozšíření, stand-still zubní kliniky; Rehabilitační kliniky; Klinická psychologie; Klinická logopedie; Pro-Úsměv Center (k léčbě pacientů s kraniofaciálních deformitami a rozštěpu rtu a zranění, stejně jako oční implantáty, nosu a uší); Eye Institute; Střediska právní pomoc a soudní; Junior společnosti; Veterinární a farmy experimentální nemocnice.

To vše s fakultou dobře kvalifikovanou přes přísném slova smyslu absolventa (magisterské a doktorandské) a diferencované učební metody účinně přispívat k budování znalostí odborníků absolvují UNIFENAS.

Věřit, že všechno poznání by mělo přinést užitek pro společnost, instituce stala důležitým generátor pracovních míst za státě Minas Gerais.

Tak UNIFENAS, po celou dobu své existence se zakládá na zájmu Společenství akcí a projektů, správná artikulace mezi výuky, výzkumu a rozšíření, sledovat její trajektorii, hlásí ke své společenské poslání, propagaci vědy, techniky, zdraví, humanismus, kompetence a nasazení.

UNIFENAS. Znalosti pro život!

Místa

  • Alfenas

    Alfenas, Brazílie

Programy

Instituce také nabízí:

Otázky