Keystone logo
Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Úvod

Stručná historie Institut vzdělávání Piracicaba

Piracicaba vzdělávací institut metodistické církve (IEP) je účetní jednotka udržuje Piracicabano College, Methodist University v Piracicaba a Piracicaba School of Music "Maestro Ernst Mahle." Je dědic Piracicabano College, která byla založena dne 13. září 1881, misionáře slečna Martha Watts. Od založení EPO udržuje diferencovaný vzdělávací přístup řídí hledání pro zlepšení, vzhledem k problémům, které představuje ve všech vývojových etap země.

V prvních letech se věnoval výhradně na základní vzdělání a vysoké školy, což, kromě splnění region, přitahovala studenty z jiných států, kteří se zde zúčastnili starou tělocvičnu a vědu na ženské a mužské stravování. V roce 1964, aby vyhovovaly potřebám místní komunity a regionu, banka instalovala první vysokoškolské vzdělání, s Ekonomická fakulta, účetnictví a Business Administration. Od té doby, nové programy byly realizovány až do 10. října 1975, tehdejší Federální rada pro vzdělávání uznal Methodist University v Piracicaba. To dělal Unimep první metodistické univerzitě v Latinské Americe.

Od té doby se instituce shromažďuje historické okamžiky, které odkazují ve vysokoškolském vzdělávání. Mezi nejvýznamnější je vytvoření univerzitních areálech: Taquaral otevřen v roce 1979; Santa Barbara d'Oeste, vytvořený v roce 1980 a kampus Lins, postavený v roce 1996. Kromě toho, v září 1998, EPO rovněž začleněny do Piracicaba School of Music (EMP), založený v roce 1953. Na počest dirigenta a skladatele Ernst Mahle, který od počátku zastával pozici uměleckého ředitele, EMP byl jmenován Piracicaba School of Music Maestro Ernsta Mahle (Empem). Distinguished Vůdcové EPO, věrni ideálům svého zakladatele, tištěný na instituci bezpečné a křesťanskou orientaci, založený na vzdělávací vedením metodistické církve, který vyústil v Akademickém politice. Dokument upravuje činnosti univerzity. V této souvislosti banka, která začala operace s jediným studentem v 19. století \, v současné době má více než 12.000 studentů rozloženy do několika kurzů, od mateřské školy do programů absolventa, což svědčí o zájmu s vzdělávání na všech úrovních.

MISSION Účinně přispět jako metodistická instituce, a to prostřednictvím vzdělávání, produkce a socializaci znalostí, respektování kulturní a náboženské rozmanitosti lidské bytosti a životní prostředí, s ohledem na rozvoj spravedlivé a bratrské společnosti, účast na výstavbě občanství as kolektivní dědictví, s odkazem na hodnoty křesťanské víry a etiky výhledu jako veřejné odpovědnosti, institucionální a osobní.

VISION Tím si představit spravedlivé a bratrské společnosti, zlepšení v oblasti institucionálního činnosti a jejích procesů, typicky při podpoře vzdělávání, akční kvalitu, udržet v souladu s vědecké, technické a odborné inovace, v širokém dialogu se všemi společnost s cílem reagovat s alternativami, oprávněné lidské a sociálních potřeb, přispívat k rozvoji komunity, jako je sociální začlenění, spravedlnosti a rovnosti, z pohledu křesťanské evangelické.

HODNOTY

Oceňování život

Závazek k důstojnosti života a lidských práv Společenská odpovědnost se zahrnutím Udržitelný rozvoj a ochrana životního prostředí Fyzické, duševní a duchovní pohody

Kvalitní vzdělání

Komplexní školení, kombinující technické a administrativní znalosti s inovační schopnosti, kritické a participativní a občanství Nedělitelnost výuky, výzkumu a rozšíření Kulturní, vědecký a technický rozvoj

Řídících procesů

Zaostřeno na lidi Autonomii Na základě politiky Díky ekonomické a finanční udržitelnosti Collegiate V průběžného hodnocení a zlepšování

Místa

  • Campinas

    Rod. do Açúcar, s/n - Taquaral, Piracicaba - SP, 13423-170, Brésil, , Campinas

    Otázky