Keystone logo
Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Úvod

CEUBAN - Center Unified Bandeirante zahájil svou činnost dne 20. června 1968, pod jeho bývalého jména občanské společnosti tělesné výchovy Santos.

• V dubnu 1969 byla vytvořena první fakulty - Fakulta tělesné výchovy, která pracovala v prostorách brazilského fotbalového klubu. V současné době je Fakulta tělesné výchovy - FEFIS je nainstalován na Campus II (Av. Cons. Nebias, 536); • Od roku 1972, začala pracovat na Pedagogické fakultě a humanitní vědy "Prof. Laertes de Carvalho ", které nabízejí kurzy pedagogiky a sociálních studií. Ve stejném roce začal School of Business a správních věd Santos, s kurzy v oboru Business Administration a Business Administration s důrazem v mezinárodním obchodu, první takové hřiště v zemi; • V roce 1976 se instituce vytvořená škola zubní lékařství Santos, které nabízejí průběh stomatologii a odborné znalosti v oblasti protézy, endodoncie, ortodoncie a pediatrické stomatologie. Fakulta zubního lékařství dnes nabízí specializované kurzy v 12 oblastech, a spoléhat se na různé druhy klinik pro péči o chrup ke komunitě, dosahující v průměru 500 denní počet procedur; • V 80. letech se Unimes začal studovat ekonomii (86), ve správním a akademické struktury Fakulty administrativních a obchodních věd. Dokonce v roce 1986 provedli změny v organizační struktuře, kterou se stanoví sloučení School of Business a správních věd Santos s Provozně ekonomické fakultě. Tato koalice se objeví School of účetnictví; • V roce 1992 začala nabízet další průkopnický kurz v regionu, kurzu Marketing. V roce 1996 založil kurz v oboru Business Administration s důrazem v dopravě a logistice. V tomto roce také začala škola inženýrství a technologických věd, která nabízí potravinářského inženýrství kurzy, výpočetní technika, počítačové vědy a Production inženýrství (chemie); • Také v roce 1996, začal Fakulty veterinárního lékařství, stejně jako první University Hospital of Veterinary Medicine (Hovet), který v současné době provozuje v areálu kampusu IV Morro da Nova Cintra; • V roce 1997 zahájil svou School of Law. Ve stejném roce (97), instituce začala činnost Health Sciences fakulty School of Medicine. Medicína se stala jádrem generátor znalostí, která se snaží integrovat výuky, výzkumu a soustavné lékařské vzdělávání v regionu. Konsolidace svou činnost v oblasti zdraví, v roce 2001 to bylo vytvořeno ošetřovatelský kurz, který byl nabídnut od roku 2002.

V postgraduální kurz, kromě specializovaných kurzů, které jsou zaměřeny především na zdravotnictví, banka také začala nabízet kurzy v poznání nových předmětů, které byly sloučeny. Além disso, a UNIMES possui um curso de mestrado (pós-graduação stricto sensu) nas áreas de Filosofia do Direito e Direitos Difusos e Coletivos oferecido pela Faculdade de Direito.

Místa

  • Santos Dumont

    Campus Bandeirante I Rua da Constituição, nº 374 Vila Nova – Santos – SP CEP 11015-470, , Santos Dumont

    Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky