Keystone logo
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Úvod

Závazek k regionálnímu rozvoji ze strany univerzity Vale do Rio Doce (Univale) se odráží v jeho činnosti. Denní, Univale snaží splnit potřeby místních společenství, znovu potvrzuje svou identitu Community College. To je, jak se kvalifikuje jako partner místního výrobního sektoru pro podporu sociální, hospodářské a environmentální udržitelnosti.

Od svého vzniku v roce 1967, kdy to bylo ještě Univale Minas embryo Institute of Technology (MIT), Percival Farquhar Foundation (FPF) je přítomna v historii budově vysoké škole (HEI). Univale odráží nedosažení požadovaného sen po dlouhou průkopníků, kteří s očima na budoucnu byli schopni poskytnout ucelený univerzitu v regionálním scénáři.

Učení, výzkum a rozšíření jsou základem Univale, který je vždy zaměřena na školení kvalifikovaných pracovníků na trhu práce. Nabízí akademické struktury v souladu s tímto cílem se Univale udržuje více než 27 programy vysokoškoláka, který nabízí rozšíření kurzů a absolvovat širším smyslu.

Univale má ještě dva programy magisterské. MSc v oboru biologických věd, která byla zahájena v roce 2005, má za svou rozlohou koncentrace imunopatologii infekční a parazitární nemoci. Ale Master of prostorové integrovaného řízení odráží avantgardní vizi Univale prostřednictvím průkopnického interdisciplinárního přístupu a jedinečné v zemi, který byl zahájen v roce 2008.

Vždy pozorný k regionálním potřebám, je povzbuzující Univale University of sportovní a kulturní vzdělávání, vždy zaměřena na regionální aspekty s cílem podpořit růst. S projekty a komunitní akčních programů a služeb, Univale podílí na stavbě silnice, která vede k transformaci reality.

Místa

  • Governador Valadares

    Rua Juiz de Paz José Lemos, 279 - Bairro Vila Bretas - CEP: 35030-260, , Governador Valadares

    Otázky