Keystone logo
Universitas Syiah Kuala Bakalář v oboru výpočetní techniky
Universitas Syiah Kuala

Bakalář v oboru výpočetní techniky

Banda Aceh, Indonésie

4 Years

Angličtina, Indonéština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Studijní program Počítačové inženýrství Universitas Syiah Kuala byl založen dne 20. ledna 2016 vyhláškou Ministerstva školství č. 46/KPT/I/2016 s akreditací „B“.

Založení tohoto programu je součástí aktualizace vědeckých oborů, které se zabývají rychlým tokem vývoje informačních a komunikačních technologií a vysokou úrovní globální konkurence v éře průmyslové revoluce 4.0.

Studijní program Počítačové inženýrství zahrnuje návrh a inženýrství počítačových systémů a počítačových systémů. Počítačové inženýrství má 3 (tři) oblasti specializace (odborné znalosti), a to: vestavěné systémy, počítačové sítě a HPC a multimediální technologie.

Vědecké studie programu zahrnují vývoj softwaru se zaměřením na návrh softwaru a inženýrství jako rozhraní pro digitální zařízení (hardware) s uživateli a dalšími zařízeními (uživateli).

Osnovy počítačového inženýrství kladou větší důraz na hardware než na software a/nebo je zde možnost vyváženého důrazu. Přesto má stále silný smysl pro strojírenství.

Studijní program Počítačové inženýrství má 20 (dvacet) stálých lektorů na plný úvazek se statusem státních zaměstnanců (PNS) s nejnižší akademickou kvalifikací s magisterským titulem. Stálí lektoři se skládají z 11 (jedenácti) stálých lektorů s doktorskou (S-3) akademickou kvalifikací a 9 (čtrnáct) stálých lektorů s magisterskou (S-2) vzdělávací kvalifikací. V současné době 5 (pět). Některé z nich v současné době sledují doktorský vzdělávací program (S-3). Stálí lektoři studijního programu počítačového inženýrství jsou profesionální pedagogové, kteří byli certifikováni a téměř všichni jsou absolventi magisterských a doktorských studií ze zahraničních univerzit ze zemí, jako jsou Spojené státy americké (USA), Velká Británie (Velká Británie), Japonsko, Tchaj-wan, Austrálie, a Malajsie.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Bachelor of Science (vyznamenání) v oboru počítačových věd
    • Singapore, Singapur
  • Bakalář přírodních věd v oboru strojírenské technologie - soustředění v technologii počítačového inženýrství
    • Hammond, Spojené státy americké
  • Bachelor of Science v oboru výpočetní techniky
    • Warsaw, Polsko