Keystone logo
Universities of Canada in Egypt

Universities of Canada in Egypt

Universities of Canada in Egypt

Úvod

O společnosti UofCanada


Universities of Canada in Egypt (UofCanada) je kanadský kampus hostující špičkové kanadské univerzity s futuristickými programy. Podporuje všestranný aktivní a rozmanitý studentský život. Je to první mezinárodní pobočka v novém administrativním kapitálu. Všechny hostované programy odrážely směs mezinárodních zkušeností, lektorů a kultur. Universities of Canada in Egypt podporují podnikatelské a inovativní myšlení prostřednictvím zážitkového učení, nejmodernějších zařízení a nejmodernějších technologií.

Jak dnes, UofCanada je hostitelem školního areálu univerzity University of Prince Edward Island (UPEI) pro konkrétní pregraduální a postgraduální studium. Brzy se k nám připojí další kanadské univerzity.


Univerzita ostrova Prince Edward Island (UPEI), která se nachází v kanadském Charlottetownu, má dlouholetou tradici akademické excelence sahající až do 19. století. Je domovem talentované komunity pedagogů a výzkumných pracovníků, včetně sedmi výherců 3M Teaching Award Winners (nejvyšší pocta, kterou může profesor dosáhnout za výuku v Kanadě) a prestižního předsedy kanadské excelence pro vodní epidemiologii.

Web UPEI: href = "https://www.upei.ca/

Každý z nejlépe hodnocených programů, které UPEI nabízí prostřednictvím univerzitního kampusu University of Canada v Egyptě, je přesně stejný program, jaký nabízí v Kanadě. Studenti UofCanady se učí podle svého výběru podle stejného kurikula kanadskými profesory a absolvují kanadský titul uznávaný po celém světě. Tento titul je také akreditován v Egyptě a uznáván syndikáty. Studenti UofCanady mají navíc šanci přestěhovat se do Kanady a pokračovat ve studiu v zahraničí; studenti jednoduše opustí své třídy v Egyptě a bez problémů je vyzvednou v Kanadě.

Kanadské univerzity jsou odhodlány inspirovat novou generaci vůdců, inovátorů a globálních občanů. Jeho cílem je dosáhnout kvality, inovací a akreditovaného kanadského studijního plánu, který učí zkušený kanadský personál v příjemném a pulzujícím prostředí. UofCanada se zavazuje podporovat inkluzivitu, kreativitu a příležitosti prostřednictvím přizpůsobených vzdělávacích programů, mimořádných zážitků ve třídě a výzkumu, který umožní našim absolventům být vůdci komunit po celém světě.

129971_UofCanada-profile.jpg


Proč UofCanada

 • KANADSKÁ DEGREE
  Absolvujte mezinárodně akreditovaný kanadský titul, aniž byste opustili Egypt
 • ZKUŠENOSTI RUKY
  Ponořte se do reálných životních pracovních zkušeností a získejte praktické pracovní studijní programy, stáže a kooperační programy
 • STUDIE V KANADĚ
  Zažijte život v Kanadě a po prvním roce se rozhodněte přejít do kanadského kampusu vaší univerzity
 • SMART CAMPUS
  Užijte si plně počítačové učebny, salonky a zelené plochy
 • JEDINEČNÉ PROGRAMY
  Procházejte svou kariérní cestu snadno pomocí jedinečných specializací zaměřených na potřeby trhu
 • FAKULTA SVĚTOVÉ TŘÍDY
  Učte se od nejlépe kvalifikovaných mezinárodních profesorů

129970_IMG_0003-s.jpg

Více do našeho studentského života

Náš živý kampus nabízí studentům co-vzdělávací aktivity, kariérové služby, akce a obohacující programy po celý rok. Navrhujeme a přizpůsobujeme naše programy tak, abychom studentům poskytli nespočet příležitostí k rozvoji jejich dovedností a dosažení plného potenciálu.

Navštivte naše webové stránky pro více informací o našem studentském životě a programech a službách, které nabízejí. Následující videozáznam si také můžete prohlédnout v našem kampusu nejkrásnější vrchol našeho života . Pro více informací o kolejích našich studentů klikněte na tento odkaz.

137950_FAQ.jpg

Další informace naleznete na našich webových stránkách: href = "https://www.uofcanada.edu.eg/

Podívejte se na nás na Facebooku , Instagramu nebo Twitteru !

Můžete si také stáhnout náš firemní leták nebo oslovit člena našeho týmu voláním na číslo 16838 nebo e-mailem na [email protected] .

 • Pro více informací o našich požadavcích na přijetí si stáhněte náš přijímací leták .
 • Pro více informací o Life on Campus stáhněte si náš Student Life Flyer.

Místa

 • Cairo

  2PH7+P3 Kafr ash Shara'inah, Cairo Governorate Desert, Egypt, , Cairo

  Otázky