Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University at Albany

University at Albany

University at Albany

Úvod

Toto je University at Albany

Zde se časopis Forbes jmenuje jednou z „nejlepších amerických vysokých škol“ a zde se budete učit, žít, prospívat a uspět. To je excelence - za mimořádnou hodnotu.

University at Albany se nachází v hlavním městě New Yorku, je přední veřejnou výzkumnou univerzitou v regionu hlavního města a nabízí více než 17 000 studentům rozsáhlé příležitosti velké univerzity v prostředí určeném k podpoře individuálního úspěchu.

University at Albany","author_url":"","source":""}" />

150679_Albanyentryplaza

Akademická dokonalost

Váš úspěch je naší prioritou číslo 1. To znamená, že si vytvoříte svůj životopis ještě před absolvováním studia - připravíte se na to, kamkoli vás život zavede.

Vyberete si z více než 50 vysokoškolských oborů a více než 150 postgraduálních programů, které vás připraví na úspěch v široké škále oborů.

Ve všech studijních oborech budete instruováni fakultami, kteří jsou špičkovými učiteli a učiteli - mnoho z nich se aktivně angažuje ve výzkumu zvyšujícím životě, který významně přispívá k veřejnému blahu. Jako učitelé poskytují řadu příležitostí pro studentské výzkumy jak na úrovni vysokoškoláků, tak na úrovni absolventů, což vás inspirovává k posílení vašich schopností a aspirací.

 • 77 nejlepších veřejných vysokých škol v USA - 2021 (US News & World Report)
 • # 32 na severovýchodě. Best Bang for the Buck Colleges - 2020 (Washington Monthly)
 • 61 žebříčku veřejných vysokých škol v USA od nejvyššího po nejnižší - 2020 (Business First)
 • 88 nejlepších amerických vysokých škol - 2019 (Forbes)

Národní programy

Dokonalost vzdělání v UAlbany uznává řada nezávislých zdrojů. UAlbany je zařazen mezi nejlepší univerzity v Forbesu „Nejlepší americké veřejné vysoké školy“ a US News & World Report soustavně řadí mnoho našich postgraduálních programů mezi top 50 ve Spojených státech, včetně klinické psychologie, trestního soudnictví, knihovny a informací studia, veřejné záležitosti, veřejné zdraví, sociologie a sociální práce.

 • # 1 Public School of Education v NY (US News & World Report - 2021)
 • # 19 Nejlepší postgraduální programy pro veřejné záležitosti do roku 2020 (US News & World Report)
 • # 46 Nejlepší vysoké školy veřejného zdraví pro rok 2019 (US News & World Report)
 • # 2 Top Graduate Schools for Criminology - 2018 (US News & World Report)

Závazek k rozmanitosti

University at Albany je odhodlána podporovat prostředí bohaté na rozmanitost a začlenění, kde se ke všem členům naší komunity přistupuje důstojně a s respektem. Uvědomujeme si, že se jedná o cestu, ale věříme, že při společné práci se můžeme aktivně zapojit do identifikace aktivních položek řešících problémy klimatu kampusu.

 • Zvýrazněn jako národní lídr v prosazování rasové spravedlnosti - 2020 (Education Trust)
 • Národní cena HEED za rozmanitost 2018, 2019, 2020 (INSIGHT into Diversity Magazine)

Příprava kariéry

UAlbany vás připravuje na kariéru v širokém spektru profesí a vstup do nejlepších absolventů, právnických nebo lékařských škol. Budete mít přístup na stáže a přípravu na kariéru v podnicích Fortune 500 a ve všech oborech, plus možnosti včasného zajištění v Albany Medical Center a jedinečné partnerství s Albany Law School. Nedávné přírůstky do našich akademických nabídek zahrnují některé z nejžádanějších programů současnosti, jako je počítačové inženýrství, vnitřní bezpečnost, pohotovostní připravenost, digitální forenzní regulace, regulace finančního trhu a veřejné zdraví.

 • Nejlepších 7% nejlepších osob v sociální mobilitě - 2021 (US News & World Report)
 • Top 12% Nejlepší národní univerzity na základě příspěvků k veřejnému blahu - 2020 (Washington Měsíčně)
 • Top 6% Top Social Mobility Elevators - 2020 (Education Reform Now)
 • Nejlepší 2% index sociální mobility vysokoškolského vzdělávání do roku 2020 (CollegeNET)

Strategické umístění

Region hlavního města státu New York má nejvyšší míru zaměstnanosti v severní části státu New York a je domovem rušných průmyslových odvětví, jako je vláda, technologie, obchod, zdravotnictví a vzdělávání. Poloha univerzity vám poskytuje neomezené příležitosti pro stáže a veřejné služby, díky nimž získáte zkušenosti, otestujete své dovednosti a připravíte se na zahájení úspěšné kariéry.

Tři odlišné kampusy, spousta příležitostí

Uptown Campus

Hlavní kampus univerzity, který se nachází na 1400 Washington Avenue v Albany, navrhl v letech 1961-62 renomovaný americký architekt Edward Durell Stone. Areál odráží Stoneův podpisový styl odvážného jednotného designu, který je vyjádřen jeho věžemi, kopulemi, fontánami, stoupajícími kolonádami a rozsáhlým baldachýnem. Výsledek se dramaticky liší od rozptýlených budov a různorodých architektonických stylů většiny tradičních univerzitních kampusů.

Konzistentní tok nové výstavby rozšířil kampus Uptown v posledním desetiletí a přidal nová vědecká a umělecká zařízení a administrativní budovy. Nový domov pro School of Business získal zlaté ocenění LEED od americké rady pro zelené budovy, která byla otevřena na podzim roku 2013. Expanze a hlavní renovace kompletně zrekonstruovaly Entry Plaza, hlavní fontánu, 20patrovou zvonkohru a Campus Center.

Uptown Campus má také Centrum múzických umění, které se může pochlubit několika divadly, sály pro recitály a výukovým prostorem pro zkoušky; University Art Museum, jedno z nejlepších regionálních muzeí na severovýchodě; a New York State Writers Institute, široká vzdělávací základna pro čtenáře a studenty psaní, kteří propagují literární umění. Mezi další speciální zařízení v kampusu Uptown patří meteorologická laboratoř National Weather Service, lineární urychlovač pro fyzikální výzkum a špičkové datové centrum, které podporuje vysoce výkonné výpočty a vytváření sítí. Centrem studentské činnosti je Campus Center, které zahrnuje salonky, konferenční a jídelní místnosti, taneční sál, kavárnu, bankovní zařízení, samoobsluhu, knihkupectví Barnes & Noble a řadu rychlých i zdravých jídel. .

Bydlení

Každá ze čtyř rezidenčních čtyřkolek v kampusu Uptown Campus má přibližně 1200 studentů a zahrnuje osm, třípatrové haly a 23patrovou věž. Každá čtyřkolka zahrnuje salonky a rekreační oblasti a tři čtyřkolky obsahují stravovací zařízení. Nedaleké Freedom Apartments mají bydlení v bytě a Empire Commons poskytuje bydlení v jednopokojovém bytě pro 1200 studentů. Liberty Terrace, architektonicky oceněný, ekologický obytný komplex, nabízí dalších 500 postelí ve stylu bytu. Bydlení je k dispozici také na Alumni Quad, která se nachází v blízkosti Downtown Campus.

Sportovní zařízení

Venkovní rekreační zařízení zahrnují osvětlené tenisové kurty, basketbalové a volejbalové kurty a několik víceúčelových herních a intramurálních ploch, včetně Alumni Turf Field, domovu mužského týmu UAlbany. John Fallon Field, věnovaný pánskému a dámskému lakrosu UAlbany, má kapacitu 2500 míst. Stadion Tom a Mary Casey s 8 500 sedadly, který je domovem fotbalu a mužského a ženského fotbalu, byl otevřen na podzim roku 2013. Následující rok otevřela UAlbany nové domovské místo pro školní mistrovský program. Vyznačuje se devítiproudým povrchem trati a kompletní rekonstrukcí pole přírodního trávníku pro terénní akce.

Krytým sportovním zařízením dominuje aréna SEFCU. S kapacitou téměř 4 800 míst v aréně je domovem basketbalu NCAA Division I Great Dane a je zde také běžecká dráha, moderní fitness centrum, plně vybavený atletický tréninkový komplex s vířivkami a dalším rehabilitačním zařízením, dvě hlavní šatny, a několik menších týmových šaten. Všechna zařízení jsou bezbariérová a mají vyhrazené posezení pro hendikepované diváky. Centrum tělesné výchovy zahrnuje bazén, šatny, posilovny a zápasnické místnosti, taneční studio a hřiště na basketbal, házenou a squash.

The Downtown Campus

Downtown Campus, který se nachází na 135 Western Avenue v Albany, je klasický komplex v gruzínském stylu, který sloužil v letech 1909-66 jako hlavní kampus. Nedávno zrekonstruovaný je v něm Rockefellerova vysoká škola veřejných záležitostí a politiky, škola trestního práva, škola sociální péče a vysoká škola inženýrství a aplikovaných věd.

Areál zdravotnických věd

Health Sciences Campus, bývalý farmaceutický komplex zakoupený v roce 1996 a umístěný na One University Place v Rensselaer, je jedním z prosperujících biologických výzkumů v regionu a špičkových technologických center. Její akademickou kotvou je School of Public Health a jejími výzkumnými zařízeními jsou Cancer Research Center, domov pro Gen * NY * Sis Center for Excellence in Cancer Genomics a Center for Functional Genomics.

152019_151855_20190509_podium-tulips__MG_2936.jpg

Vlastnosti kampusu

Tři různé kampusy, množství příležitostí

Uptown Campus

Hlavní kampus univerzity, který se nachází na 1400 Washington Avenue v Albany, byl navržen v letech 1961-62 renomovaným americkým architektem Edwardem Durellem Stonem. Areál odráží Stoneův charakteristický styl odvážného jednotného designu, vyjádřený jeho věžemi, kopulemi, fontánami, tyčícími se kolonádami a širokým baldachýnem. Výsledek se dramaticky liší od rozptýlených budov a nesourodých architektonických stylů většiny tradičních univerzitních kampusů.

Důsledný tok nové výstavby rozšířil Uptown Campus v posledním desetiletí a přidal nová vědecká a umělecká zařízení a administrativní budovy. Nový domov pro School of Business oceněný zlatým hodnocením LEED od US Green Building Council, která byla otevřena na podzim roku 2013. Expanze a velké renovace kompletně zrekonstruovaly Univerzitní Entry Plaza, hlavní fontánu, 20patrovou zvonkohru a Campus Center.

Uptown Campus také představuje Performing Arts Center, které se může pochlubit několika divadly, recitálovými sály a zkušebním vzdělávacím prostorem; Univerzitní umělecké muzeum, jedno z nejlepších regionálních muzeí na severovýchodě; a New York State Writers Institute, širokou vzdělávací základnu pro čtenáře a studenty psaní propagující literární umění. Mezi další speciální zařízení v Uptown Campus patří meteorologická laboratoř National Weather Service, lineární urychlovač pro fyzikální výzkum a špičkové datové centrum, které podporuje vysoce výkonné výpočty a sítě. Centrem studentských aktivit je Campus Center, které zahrnuje salonky, zasedací a jídelny, taneční sál, kavárnu, bankovní zařízení, večerku, knihkupectví Barnes & Noble a řadu možností rychlého i zdravého občerstvení. .

Bydlení

Každá ze čtyř rezidenčních čtyřkolek v Uptown Campus ubytuje přibližně 1200 studentů a zahrnuje osm třípatrových hal a 23patrovou věž. Každá čtyřkolka zahrnuje salonky a rekreační prostory a tři čtyřkolky obsahují jídelní zařízení. Nedaleké apartmány Freedom Apartments mají bydlení ve stylu apartmánů a Empire Commons nabízí bydlení v jednopokojovém apartmánovém stylu pro 1200 studentů. Liberty Terrace, architektonicky oceněný a ekologický obytný komplex, poskytuje dalších 500 lůžek v apartmánovém stylu. Bydlení je také k dispozici na Alumni Quad, který se nachází v blízkosti Downtown Campus.

Atletická zařízení

Venkovní rekreační zařízení zahrnují osvětlené tenisové kurty, basketbalové a volejbalové kurty a několik víceúčelových herních a intramurálních ploch včetně Alumni Turf Field, kde sídlí tým pozemního hokeje UAlbany. John Fallon Field, věnovaný UAlbany mužskému a ženskému lakrosu, má kapacitu 2500 míst. Stadion Toma a Mary Caseyových s 8 500 místy, domov fotbalu a mužského a ženského fotbalu, byl otevřen na podzim roku 2013. Následující rok otevřelo UAlbany nové domovské místo pro školní atletický program. Vyznačuje se devítiproudým povrchem dráhy a kompletní obnovou přírodního trávníku pro terénní akce.

Vnitřním atletickým zařízením dominuje SEFCU Arena. Areál s kapacitou téměř 4 800 míst k sezení je domovem basketbalové ligy NCAA I. Německá doga a také se zde nachází běžecká dráha, moderní fitness centrum, plně vybavený atletický tréninkový komplex s vířivkami a dalším rehabilitačním vybavením, dvě hlavní šatny, a několik menších týmových šaten. Všechna zařízení jsou bezbariérová a mají vyhrazená místa k sezení pro handicapované diváky. Tělovýchovné centrum zahrnuje bazén, šatny, posilovny a zápasiště, taneční studio a hřiště na basketbal, házenou a squash.

Downtown Campus

Downtown Campus, který se nachází na 135 Western Avenue v Albany, je klasický komplex v gruzínském stylu, který sloužil v letech 1909-66 jako hlavní kampus. Nedávno zrekonstruované, sídlí zde Rockefeller College of Public Affairs & Policy, School of Criminal Justice, School of Social Welfare a College of Engineering and Applied Sciences.

Zdravotní vědní kampus

Health Sciences Campus, bývalý farmaceutický komplex zakoupený v roce 1996 a umístěný na One University Place v Rensselaer, je jedním z prosperujících center biovědního výzkumu a high-tech center v regionu. Její akademickou kotvou je School of Public Health a její výzkumná zařízení zahrnují Centrum pro výzkum rakoviny, kde sídlí Gen*NY*Sis Center for Excellence in Cancer Genomics a Center for Functional Genomics.

  Žebříčky

  • #77 nejlepších veřejných vysokých škol v USA – 2021 (US News & World Report)
  • # 32 na severovýchodě. Nejlepší tresk pro Buck Colleges – 2020 (Washingtonský měsíčník)
  • #61 Žebříček amerických veřejných vysokých škol od shora dolů – 2020 (Business First)
  • #88 amerických škol s nejlepší hodnotou – 2019 (Forbes)

  • #1 Public School of Education v NY (US News & World Report – 2021)
  • #19 nejlepších programů pro postgraduální veřejné záležitosti 2020 (US News & World Report)
  • #46 nejlepších postgraduálních škol veřejného zdraví 2019 (US News & World Report)
  • #2 nejlepší postgraduální školy pro kriminologii – 2018 (US News & World Report)

  Místa

  • Albany

   1400 Washington Avenue, Albany, NY 12222, 12222, Albany

   Otázky