Keystone logo
University College Isle of Man

University College Isle of Man

University College Isle of Man

Úvod

UCM má dlouhodobou pověst excelence v oblasti výcviku a vzdělávání na ostrově. Jsme hrdí na to, že jsme v průběhu let inspirovali, vyzývali a zmocňovali naše studenty pozitivně ovlivňovat svět kolem nich.

Nabízíme širokou škálu kurzů, které zahrnují akademické, odborné a profesionální možnosti, stejně jako volný čas a rekreaci.

14-16 PROGRAM

Účelem tohoto programu je dát žákům ve věku 14 až 16 let možnost lépe porozumět odbornému vzdělávání a kariérním příležitostem, které jsou na ostrově k dispozici. Spolupracujeme s místními školami, abychom podpořili a umožnili postup ve vzdělávání mladých lidí. Žáci dva roky navštěvují školu půl dne v týdnu. Další informace najdete v našem průvodci 14-16 pro rok 2021.

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Naše kurzy dalšího vzdělávání pokrývají širokou škálu oborů včetně: stavebnictví, obchodu, správy a IT; umění, design a média; strojírenství a výroba motorových vozidel; kadeřnická a kosmetická terapie; zdravotní péče; péče o děti; pohostinství a stravování; výpočetní technika a IT; všeobecné studium a sport. Další informace najdete na stránce Průvodce dalším vzděláváním a Další vzdělávání.

VYSOKOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ

Naše vysokoškolské vzdělávání zahrnuje HNC, HND a MBA. Kurzy na úrovni studia jsou nabízeny ve spojení s University of Chester. Další informace najdete v našem průvodci vysokoškolským vzděláváním nebo na stránce vysokoškolského vzdělávání.

OBČANSKÉ LETIŠTĚ

Ve spolupráci s místními zaměstnavateli zajišťujeme učňovské programy, které pokrývají téměř všechna odvětví na ostrově. Tato schémata jsou vyvíjena s ohledem na studenty a zaměstnavatele, což zajišťuje, že dovednosti získané během učňovského vzdělávání nejen podporují zaměstnavatele, ale také poskytují učni dovednosti a znalosti potřebné pro postup v jejich kariéře. Další informace najdete na naší stránce učňovské přípravy.

SLUŽBY OBCHODU

Nabízíme také širokou škálu kurzů napříč mnoha tematickými oblastmi s cílem podpořit spolupráci s podniky z celého ostrova. Podnikům nabízíme:

Školicí kurzy Core Services to Business. To zahrnuje obchodní podnikání; soulad a legislativa; zdraví, péče a pohoda; technické a zkušené kurzy pro dodavatele staveb.

Zakázkové školení.

Využívání našich zařízení a služeb.

Možnosti výzkumu.

Přístup k grantům a informacím o financování.

Další podrobnosti najdete na stránce Služby podnikům.

VOLNÝ ČAS

Náš průvodce pro volný čas podrobně popisuje více než 200 kurzů pro dospělé, které pokrývají širokou škálu témat, včetně: obchodu a technologií; vaření a zdobení dortů; výtvarné umění; obecný zájem; zdraví a pohoda; a jazyky.

Přečtěte si prosím našeho NOVÉHO Průvodce pro volný čas pro roky 2020/2021 nebo prohlédněte si naši stránku Volný čas pro další podrobnosti.

VĚZNICKÉ VZDĚLÁVÁNÍ

Jsme odpovědní za poskytování vzdělávání ve věznici Isle of Man. Cílem vězeňského vzdělávání je snížit úroveň recidivy prostřednictvím učení a rozvoje klíčových akademických dovedností, které poskytují cenné přenositelné znalosti při hledání zaměstnání po propuštění. Individuální vzdělávací plán každého studenta se zaměřuje na úspěšné přesídlení a povzbuzuje je, aby produktivně přispívali do společnosti.

ZKUŠEBNÍ SLUŽBA

Dohlížíme na všechny prvky procesu zkoušek na UCM, od registrace až po certifikaci, abychom zajistili hladký a bezstresový zážitek ze zkoušek pro všechny naše studenty v různých kurzech a osnovách. Další informace najdete na stránce Zkušební služba.

Místa

  • Douglas

    Homefield Road, IM2 6RB, Douglas

    Otázky