Keystone logo
University College Lillebælt / UCL University College

University College Lillebælt / UCL University College

University College Lillebælt / UCL University College

Úvod

UCL University College je fúzí mezi Business Academy Lillebaelt a University College Lillebaelt. UCL University College poskytuje talentované pracovní síly a nabízí vyšší a další vzdělávání a aplikovaný výzkum různým koncovým uživatelům.

UCL University College je regionální vysokoškolská instituce s kampusy v Odense, Svendborg, Vejle, Jelling a Fredericia (satelit).

Má více než 10 000 studentů a přibližně 1 000 zaměstnanců. UCL University College je 1 ze 6 univerzitních vysokých škol v Dánsku a je třetí největší.

Nabízí více než 40 akademických a profesionálních vysokoškolských programů (programy AP, programy Professional BA a programy BA Top Up) v oborech Business, Technology and Buildings, Education and Social Sciences a Health Sciences.

Všechny programy jsou charakterizovány jako studie prvního cyklu v rámci evropského rámce kvality, úrovně 5 a 6.

UCL University College každý den úzce spolupracuje s národními i mezinárodními pracovišti a institucemi, pokud jde o stáže a projekty studentů, aplikovaný výzkum, Centra excelence a další profesní rozvoj a organizační rozvoj.

UCL University College nabízí další profesní rozvoj zaměřený na profesionály z mnoha oborů, například animace, technologie, vzdělávání (teorie a praxe), zdraví a management v soukromých i veřejných organizacích.

Místa

 • Odense

  Blangstedgårdsvej,4, 5220, Odense

  • Vejle

   Vestre Engvej,51C, 7100, Vejle

   • Jelling

    Stationsvej,4, 7300, Jelling

    • Svendborg

     Klostervænget,2-4, 5700, Svendborg

     Otázky