Keystone logo
University College Lillebælt / UCL University College Profesionální architektura a stavební management
University College Lillebælt / UCL University College

Profesionální architektura a stavební management

0 Years

Angličtina,

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Architektonická technologie a řízení výstavby je 3½letý bakalářský program.

V koncepci, designu a konstrukci stavebních projektů pracuje architekt hlavně s estetikou, inženýr s fyzikou, absolvent architektonické technologie a stavebního managementu je univerzalista, který se zabývá jejich aspekty a organizační stránkou věcí.

Během programu se naučíte řešit technické, administrativní a dokumentační úkoly - v teorii i praxi.

V celém studijním programu se často používají počítače. Počítačové dovednosti však před podáním žádosti nejsou podmínkou. Naučíme vás vše, co potřebujete vědět, během výuky, kdy ve třídě obdržíte také počítač. To vše se děje proto, aby bylo zaručeno, že naši absolventi mají vynikající dovednosti v používání nejnovějších počítačových technologií při své práci.

Většina výuky probíhá ve třídě se spolužáky, ale příležitostně budou probíhat přednášky společně s dalšími třídami.

Studenti přicházejí do programu Architectural Technology and Construction Management s různým zázemím. Během programu zjistíte, že vaši spolužáci jsou obeznámeni s oborem buď prostřednictvím knih a teorie nebo prostřednictvím zkušeností jako řemeslníci. Tato směsice zázemí studentů pomáhá vytvářet robustní a dynamické pracovní skupiny. V takových pracovních skupinách vyjde najevo komplexnější řada vynalézavých kompetencí, které studentům umožní navzájem si pomáhat při využívání svých dovedností tím nejlepším možným způsobem.

Jako student na UCL University College je možné si během studia vytvořit mezinárodní profil. V závislosti na vybraném programu můžete absolvovat krátké mezinárodní moduly, studovat semestr, absolvovat stáž v zahraničí a účastnit se mezinárodních projektů.

Všichni studenti programu musí během studia získat praktické zkušenosti. Stáž má pomoci otočit vaši kariéru směrem, který upřednostňujete, např. Především kreslení a skicování nebo hlavně řízení činností na staveništi.

Naučili jste se být univerzálem v oborech architektonické technologie, řízení staveb, geodetické práce a správa zařízení:

Projekce / plánování: Jste odpovědní za praktické a technické plánování týkající se výběru materiálů a konstrukcí v projektu.

Řízení projektu: Máte obecné znalosti o všech částech stavebního projektu - od počátečního hrubého návrhu po dokončenou budovu. Jste si vědomi legislativy a toho, jak uskutečnit projekt ve známých rozpočtech a časových limitech.

Konstrukční konstrukce: Budete schopni analyzovat požadavky týkající se každého jednotlivého konstrukčního prvku.

Koordinace a plánování: Budete koordinovat a plánovat strukturální projekt ve spolupráci s dalšími zúčastněnými stranami, jako jsou architekti, inženýři a veřejné orgány.

Komunikace: Budete moci komunikovat jak s architekty v kreslířské kanceláři, tak s řemeslníky a dodavateli na staveništi - jste spojnicí mezi myšlenkou a akcí!

Budete mít kvalifikaci pro práci ve smluvním podnikání, v architektonických výkresových kancelářích, konzultačních strojírenských společnostech nebo v rámci veřejného orgánu nebo orgánu. Mezinárodní organizace postupně využívají také stavební architekty. Alternativně máte také možnost zahájit vlastní podnikání.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy