Keystone logo
University College Of Technology Sarawak

University College Of Technology Sarawak

University College Of Technology Sarawak

Úvod

Vítejte na University College Of Technology Sarawak , jednom z nových plemen technologicky založených univerzit v zemi. University College Of Technology Sarawak která byla založena v roce 2013, je jedinou univerzitou, kterou zcela vlastní vláda státu Sarawak.

University College Of Technology Sarawak nachází v srdci Bornea, nabízí širokou škálu profesionálních a průmyslově propojených akademických programů, které jsou relevantní pro jedinečné požadavky zejména Sarawaku a Malajsie obecně. Proto jsme hrdí na to, že jsme uznáni jako jediná „domácí“ univerzita TVET v Sarawaku s cílem produkovat vzdělaný a vysoce kvalifikovaný lidský kapitál pro nový a rozvíjející se průmysl.

University College Of Technology Sarawak také pyšní jako jediná univerzita na světě, která získala prestižní hodnocení Platinum v indexu Green Building Index (GBI) za design kampusu při podpoře udržitelnosti v zastavěném prostředí a využití energie. Design kampusu je velmi působivý, úžasně krásný a pozoruhodně velkolepý. Toto moderní prostředí v poušti deštného pralesa a přírody poskytne našim studentům nejpříznivější prostředí pro učení.

Místa

  • Sibu

    Persiaran Brooke, 96000, Sibu

    Otázky