Keystone logo
University of Alaska Southeast

University of Alaska Southeast

University of Alaska Southeast

Úvod

University of Alaska Southeast využívá výhod našeho umístění v jihovýchodní Aljašce v Tongass National Forest pro studium přírodních a humanitních věd.

University of Alaska Southeast offers both online and on-campus programs in the science, including Marine Biology, English, Social Science, Libal Arts, Business, Education, Construction, Power Technology, Fisheries, Maritime Training, Health Sciences, and more.

Všechny kampusy University of Alaska Southeast jsou v komunitách pobřežních oceánů; mnoho z našich programů využívá výhod našich lokalit pro námořní a námořní studium a kariérní příležitosti.

Juneau nabízí ubytování a tradiční životní zkušenost na akademické půdě, stejně jako on-campus a online kurzy. Díky studentským aktivitám, klubům, rekreačnímu středisku a obytným halám a bytům lze život v areálu Juneau považovat za srovnatelný s účastí na malé soukromé vysoké škole.

Ketchikan nabízí kurzy na akademické půdě a online a je domovem námořního výcvikového střediska University of Alaska Southeast .

Sitka nabízí na akademické půdě a online kurzy. Podpisové programy kampusu Sitka zahrnují ošetřovatelství, rybolov a stavitelství.

Místa

  • Juneau

    Auke Lake Way,11066, 99801, Juneau

    Otázky