Keystone logo
University of Alberta Bachelor of Science in Computer Engineering Co-operative
University of Alberta

Bachelor of Science in Computer Engineering Co-operative

Edmonton, Kanada

5 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Proč studovat počítačové inženýrství? (Družstevní)

Počítačoví inženýři hrají klíčovou roli při navrhování, konstrukci a integraci technologie, která každý den stále mění naše životy. Náš program Computer Engineering vám poskytuje široké zázemí v teorii a aplikaci hardwarových a softwarových technologií. Výsledkem je, že absolventi jsou kvalifikováni na pozice od tradičních pozic počítačového inženýrství (např. Návrhář softwaru, návrhář počítačových systémů) až po pozice často spojené s elektrotechnikou (např. Návrhář obvodů elektroniky).

Možnost spolupráce

Tento stupeň lze brát jako program spolupráce (kooperativní vzdělávání). Prostřednictvím programu Co-op budete mít možnost dokončit placené pracovní podmínky pod dohledem po celou dobu studia. Kooperativní programy jsou skvělým způsobem, jak se vyzvat, získat relevantní pracovní zkušenosti a navázat spojení s průmyslem, než promujete!

Většina programů spolupráce zahrnuje pět pracovních období v délce čtyř měsíců, navíc k obvyklým osmi termínům (čtyři roky) prezenčního studia. Dokončení kooperačních programů proto vyžaduje pět let.

Možnost specializace

V rámci tohoto programu si můžete zvolit možnost Softwaru (pouze co-op) nebo možnost návrhu systému v nanoměřítku.

Proč studovat inženýrství na University of Alberta ?

Fakulta strojního inženýrství je široce uznávána jako jedna z nejlepších technických škol v Kanadě s celosvětově uznávanými profesory, nejmodernějšími laboratořemi a výukovými prostory a vysoce specializovanými zařízeními a oblastmi výzkumu.

Během celého studia budete mít příležitost získat praktické zkušenosti, podílet se na výzkumu a přispívat k týmovým projektům ve třídě i mimo ni.

Jsme centrálně umístěni v srdci energetického a zdrojového průmyslu západní Kanady, se silným propojením s průmyslem a bezkonkurenčními možnostmi umístění do zaměstnání.

Poznámka: Pokud se hlásíte přímo ze střední školy, musíte se přihlásit do kvalifikačního prvního ročníku inženýrství. Poté, co dokončíte svůj první rok, budete mít možnost vybrat si konkrétní studijní program.

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • BPROF v operačním inženýrství výpočetní techniky
    • Budapest, Maďarsko
  • Bakalář v oboru výpočetní techniky
    • Villaviciosa de Odón, Španělsko
  • Bakalář technologie počítačového inženýrství (síťové systémy) s vyznamenáním
    • Kuala Lumpur, Malajsie