Keystone logo
University of Alberta Bachelor of Science in Computer Engineering Software Option Co-operative
University of Alberta

Bachelor of Science in Computer Engineering Software Option Co-operative

Edmonton, Kanada

5 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Proč využít možnosti softwaru v počítačovém inženýrství? (Družstevní)

Tento program vám poskytuje dovednosti a znalosti potřebné k úspěchu v rychle se rozvíjející oblasti softwarového inženýrství a vývoje. Budete stavět na svých základních znalostech v oblasti výpočetní techniky studiem oblastí, jako je diskrétní a spojitá matematika, fyzikální vědy, logika a principy projektování, až po aplikaci a vývoj softwarových systémů všech velikostí. Jako co-op program je materiál kurzu obohacen o zkušenosti z průmyslu a výzkumu.

Tato možnost je brána jako součást počítačového inženýrství (pouze co-op).

Možnost spolupráce

Tento stupeň lze brát jako program spolupráce (kooperativní vzdělávání). Prostřednictvím programu Co-op budete mít možnost dokončit placené pracovní podmínky pod dohledem po celou dobu studia. Kooperativní programy jsou skvělým způsobem, jak se vyzvat, získat relevantní pracovní zkušenosti a navázat spojení s průmyslem, než promujete!

Většina programů spolupráce zahrnuje pět pracovních období v délce čtyř měsíců, navíc k obvyklým osmi termínům (čtyři roky) prezenčního studia. Dokončení kooperačních programů proto vyžaduje pět let.

Proč studovat inženýrství na University of Alberta ?

Fakulta strojního inženýrství je široce uznávána jako jedna z nejlepších technických škol v Kanadě s celosvětově uznávanými profesory, nejmodernějšími laboratořemi a výukovými prostory a vysoce specializovanými zařízeními a oblastmi výzkumu.

Během celého studia budete mít příležitost získat praktické zkušenosti, podílet se na výzkumu a přispívat k týmovým projektům ve třídě i mimo ni.

Jsme centrálně umístěni v srdci energetického a zdrojového průmyslu západní Kanady, se silným propojením s průmyslem a bezkonkurenčními možnostmi umístění do zaměstnání.

Poznámka: Pokud se hlásíte přímo ze střední školy, musíte se přihlásit do kvalifikačního prvního ročníku inženýrství. Poté, co dokončíte svůj první rok, budete mít možnost vybrat si konkrétní studijní program.

Přijímací řízení

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky

Podobné kurzy