Keystone logo
University of Applied Sciences in Wałcz

University of Applied Sciences in Wałcz

University of Applied Sciences in Wałcz

Úvod

Univerzita aplikovaných věd v Walcz je vyšší vzdělávací instituce, která byla založena dne 1. července 2004. Od té doby zde byly vzdělané profesionály.

PWSZ v Walcz nabízí plný úvazek i dálkového bakalářské a inženýrské programy v délce 6 nebo 7 semestrů. K dispozici jsou následující programy prováděné můžeme nabídnout spolupráci v rámci: A sedm semestrů bakalářského studia v oboru Management a výrobní inženýrství, se čtyřmi specialit z čeho vybírat:

 1. Průmyslová logistika
 2. Programování pro obráběcí stroje a technologických zařízení
 3. Řízení automatických výrobních systémů

Šest-semestrální bakalářský program Pedagogika nabízí čtyři speciality:

 1. pedagogika se brzy - školního vzdělávání zaměřený na přípravu učitelů pro integrovaný školce nebo základním vzděláním,
 2. ranná výchova a speciální pedagogika - příprava pedagogům schopen pracovat s malými dětmi s vývojovými poruchami nebo s rizikem zdravotním postižením.
 3. pedagogika péče o děti a mládež a resocializačních se zaměřením na vzdělávání sociálních pracovníků schopné se vypořádat s obtížnými dospívajících a mladistvých,
 4. pedagogika péče o seniory a geragogy (eldergogy) zaměřený na vzdělávání sociálních pracovníků schopné vypořádat se všemi obtížemi životními a složitosti týkající se seniory

Šest-semestrální bakalářský studijní program Tělesná výchova nabízí dvě speciality:

 1. Osobní bezpečnosti a ochrany majetku
 2. Tělesná výchova vyučování s dalším zaměřením na nápravná cvičení.

Šest-semestrální bakalářský studijní program Finance a účetnictví nabízí speciality:

 1. bankovnictví
 2. e-Finance
 3. Řízení veřejné správy
 4. Účetnictví pro manažery

Šest-semestrální bakalářský studijní program Informační technologie pro podnikání a správa nabízí speciality:

 1. Internetové technologie
 2. IT systémy pro řízení

Administration Program šest semestrů bakalářského nabízí speciality:

 1. Místní státní správa
 2. Správa pro veřejné a národní bezpečnosti

DODATEČNÉ INFORMACE

PWSZ v Walcz byl dynamicky rozvíjí od samého začátku, a to i přes jeho "mladém věku", stala předním vysokoškolská instituce v regionu. Naši pracovníci pocházejí z renomovaných univerzit a vysokých škol z celého Polska. Vysoká škola se nachází ve dvou stavebních komplexů; novogotická stavba z počátku 20. století a bývalých kasáren rozloženo na ploše 4,6586 ha. rektorátu, úřady jiných úřadů a správní úřady, stejně jako počítačové učebně, některé učeben a aula se nachází v historické novogotické stavby. Většina běžných tříd a přednášky se konají v bývalých kasáren, které byly modernizovány a upraveny pro výukové účely. Ve třídě a přednáškové místnosti jsou na vysoké úrovni a jsou vybaveny vysoce kvalitní multimediální zařízení. Vzhledem k tomu, kvalita výuky je prioritou na PWSZ v Walcz, Laboratoře a probíhá výuka v malých skupinách a s využitím moderních technik.

Zdroje Hlavní knihovna jsou otevřeny pro studenty a zaměstnance. Všechny knihovna materiál je obsažen v on-line katalozích. Tam je kariéra kancelářské stejně jako Unie studentů a vědecké studentské skupiny působící ve škole. Studenti mohou rozvíjet své vášně a zájmy. Během studií také získá praktické dovednosti prostřednictvím účasti v stáží a učňovských programů. V průběhu studia je pozornost věnována jak teoretických znalostí a praktických dovedností, díky nimž naši absolventi jsou vyhledávány zaměstnavateli.

PWSZ se účastní evropského projektu celoživotního učení programu Erasmus; av roce 2007 to bylo uděleno Erasmus kartu.

Všechny stupně a úvěry přijaté v průběhu studií na PWSZ v Walcz jsou přeměněny na ECTS (European Credit Transfer System) bodů, díky kterému je zde možnost výměny studentů s partnerskými univerzitami a školami.

Kvalitní vzdělávání je prioritou PWSZ, což je škola pro ambiciózní, svědomité a nadaných lidí dělá. Zajišťujeme vysoké standardy pro vzdělání a umožní dosažení konkrétních cílů. Majors a speciality na PWSZ v Walcz usnadňují sledování úspěšnou kariéru v atraktivních pracovních míst v Polsku iv zahraničí. K dispozici je studentům k dispozici kolej; a díky Kariéra Office, můžeme také nabídnout soukromé haly.

LOKALIZACE

Město Walcz se nachází v blízkosti polsko-německé hranice (150 km.) A prochází hlavních komunikačních cest; z hraničních přechodů ve Štětíně a Svinoústí do Bydgoszcz, Varšavě a furtherto východní hranici (route10) od hraničních přechodů v Świecko a Słubice (Frankfurt) do Gdaňska, Elbląg a dále do Kaliningrad (trasa 22) ze Slezska, Poznaň Kolobrzeg a Koszalině ( trasa 178) Wałcz se nachází v centru Wałeckie jezera Distric (Pojezierze Wałeckie), krásném kraji 150 jezer. Samotné město se nachází mezi dvěma jezery, s dalšími jezírek roztroušených v okolí. Wałcz je obklopena svěží, starých lesů s několika přírodních památek. Celá Lake District je pod ekologickou ochranou.

Turistické, rekreační a environmentální vybavení města z něj činí ideální místo pro milovníky přírody a aktivní lidi. Wałcz a jeho okolí poskytuje ideální podmínky pro jakékoliv formy cestovního ruchu; chůze, jízda na kole, jízda na koni, plachtění nebo kanoistika.

Centrálním Sportovní centrum - Olympic Games Příprava Centre se nachází ve městě. Sportovci z celé země přicházejí sem pro sportovní akce. PWSZ studenti také cvičí v Centrálním sportovního centra.

Walcz

Místa

 • Walcz

  Rektorat (Rector's Office) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu ul. Bydgoska 50, 78-600, Walcz

  Otázky