Keystone logo
University Of Arts From Târgu-Mureș Audiovizuální multimediální komunikace
University Of Arts From Târgu-Mureș

Audiovizuální multimediální komunikace

Târgu Mureș, Rumunsko

Request duration

Angličtina, Maďarský, Rumunština

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

University Of Arts From Târgu-Mureș získala v Rumunsku i v zahraničí zaslouženou prestiž díky společnému úsilí a také díky převzetí a realizaci některých evropských a univerzálních principů, mezi nimiž lze najít respekt k hodnotám humanismu, víra v rovnost šancí, partnerství mezi učitelským sborem a studenty v celém vzdělávacím procesu, podpora multikulturalismu, představy o pravdě, dobru a kráse.

Celá naše akademická obec se zaměřuje na výkon (týkající se didaktické činnosti, vědeckého výzkumu a umělecké tvorby) a v tomto smyslu jsme všichni připraveni předběhnout ty okamžiky „testování“, ať už finanční povahy, politické povahy nebo jakoukoli jinou povahu, a to prostřednictvím schopností a důstojnosti, které dokazují naši učitelé, výzkumní pracovníci a studenti, ale také prostřednictvím transformace obtíží ve výzvách.

Základním paradigmatem naší univerzity je centralizace našich předmětů (i našich mentalit) na generování znalostí, jediný relevantní způsob, jak můžeme spojit tradici s inovativním úsilím, svobodou myšlenek a pokrokem. Umění je spolu s pedagogikou a mediální komunikací základem, na kterém bylo vybudováno intelektuální prostředí a „cudnost“, která se paradoxně otevírá ostatním, s přihlédnutím k tomu, že všechny naše úspěchy jsou věnovány světovým smyslům. Divákovi dneška i zítra.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Bachelor’s Degree in Sound and Image Engineering (Bilingual, Spanish)
    • Leganés, Španělsko
  • Bakalářský titul z oboru multimediálního inženýrství - vedlejší video hry
    • Barcelona, Španělsko
  • Profesionální bakalářský titul v oboru Multimedia & Creative Technologies
    • Antwerp, Belgie