Keystone logo
© Eva Dang
University of Cambridge Queen's College

University of Cambridge Queen's College

University of Cambridge Queen's College

Úvod

Queens 'College je jednou z 31 základních škol University of Cambridge. Přijímáme studenty a studenty postgraduálního a postgraduálního studia, a to jak ve standardním univerzitním věku, tak pro dospělé studenty, aby studovali většinu předmětů nabízených univerzitou.

Jsme živá komunita studentů, kolegů a zaměstnanců. Vysoká škola se nachází v samém srdci města Cambridge a má dobrý přístup k univerzitním katedrám a do města. Jsme známí svými starodávnými budovami a místem na břehu řeky; pokud navštívíte, uvidíte, že akademie se během šesti století vyvíjela a že královny jako místo a komunita se velmi zabývají současností a hledí do budoucnosti.

Queens 'College je velká a složitá komunita. Prezident a členové jsou vyššími členy kolegia. Oficiální členové a profesoři tvoří vedoucí orgán královen; pořádají schůze k projednání a hlasování o všech hlavních rozhodnutích akademie. Výbory složené z kolegů, zaměstnanců a zástupců studentů často řídí každodenní podnikání na vysoké škole a podávají zprávy vedoucímu orgánu.

Existují dvě skupiny, které zastupují studenty Queensu: Junior Combination Room (JCR) pro vysokoškoláky a Middle Combination Room (MCR) pro postgraduální studenty. Druhou hlavní skupinou současných členů akademie jsou zaměstnanci, kteří pracují na několika odděleních a podporují všechny aspekty života akademie.

Místa

  • Cambridge

    Cambridge, Spojené království

    Otázky