Keystone logo
© Eva Dang
University of Cambridge Sidney Sussex College

University of Cambridge Sidney Sussex College

University of Cambridge Sidney Sussex College

Úvod

Společnost byla založena na Den svatého Valentýna v roce 1596 odkazem lady Frances Sidney, hraběnky ze Sussexu.

Vysoká škola Sidney Sussex College je proslulá napříč univerzitami a univerzitami v Cambridge pro svou vřelou komunitu, fantastickou polohu v centru města a nenáročnou a přátelskou atmosféru.

Naši studenti, kolegové a zaměstnanci pocházejí ze všech prostředí a z celého světa, přitahují je reputace University of Cambridge na světové úrovni a Sidneyho závazek k dokonalosti ve výuce a výzkumu.

Sidney Sussex obsahuje vše, co byste mohli doufat, že najdete na Cambridge College; silná komunita, přátelská atmosféra, bohatá historie, krásné zahrady a budovy a skvělé umístění v centru města . Většina našeho ubytování je pohodlně umístěna v areálu College nebo velmi blízko.

Sidney je přímo v srdci Cambridge. Naši studenti se okamžitě ponoří do rušné studentské atmosféry města.

Navzdory našemu umístění v centru města najdete mezi zdmi College pozoruhodně klidný prostor, kde můžete prozkoumat úžasné zahrady Sidney, jít do studia, najíst se v krásné jídelně nebo se potloukat s přáteli.

Sidney je známý svou přátelskou komunitou, která společně pracuje na fantastickém životě a učení. Naši oceňovaní kuchaři pořádají workshopy na výrobu čokolády pro studenty, kteří hledají přestávku na revizi, naši kolegové pěstují plodný intelektuální život prostřednictvím přednáškové série Sidney Greats a naše Studentská unie se snaží zajistit, aby se studenti cítili jako doma.

Sidney má dobře zásobenou knihovnu a počítačovou sadu, squashový kurt, tělocvičnu, studentský bar, několik hudebních tréninkových místností a přístup k některým z nejlepších venkovních sportovních zařízení v Cambridge.

Níže najdete další důvody, proč by Sidney Sussex mohl být pro vás tou pravou Cambridge College.

Místa

  • Cambridge

    Sidney Sussex College Sidney St, Cambridge, CB2 3HU, Cambridge

    Otázky