Keystone logo
University Of Cumbria BA (Hons) v oblasti Wildlife Media
University Of Cumbria

BA (Hons) v oblasti Wildlife Media

Carlisle, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 13 575 / per year *

Smíšené

* Mezinárodní I 9 250 GBP – Spojené království

Úvod

Máte vášeň pro divokou zvěř a přírodu? Zajímáte se o fotografování a filmování a přemýšlíte, jak se stát fotografem nebo filmařem divoké přírody? Náš kurz divokých médií je kurzem pro vás. Spojíme váš zájem s technickou odborností a vědeckými znalostmi. Naučíte se terénní a přírodovědecké dovednosti identifikovat a sledovat divokou zvěř, spolu s odbornými znalostmi v oblasti výroby objektivů, abyste mohli vytvářet sofistikované fotografie a filmy divoké zvěře.

Budete studovat biologickou rozmanitost, stanoviště a chování divoké zvěře spolu s teorií a praxí filmu a fotografie. Budete těžit z příležitostí pracovat s předními profesionály z oboru v biologicky rozmanité lokalitě světového dědictví s pravidelnými exkurzemi a návštěvami.

Tento titul pro divokou zvěř vás bude výzvou i podporou při výrobě vlastních krátkých experimentálních filmů; plánovat výstavy fotografií; filmujte, upravujte a vytvářejte své vlastní dokumenty; a plánujte a řiďte expedici do vámi zvoleného cíle. Během učení porostete v sebevědomí, budete rozvíjet a zlepšovat své osobní dovednosti a pracovat na specializacích, které odpovídají vašim zájmům a kariérním ambicím.

V tomto kurzu budete...

  • Prozkoumejte svět mimo třídu prostřednictvím exkurzí a projektové práce. Zjistěte více o široké škále druhů, stanovišť a chování ve volné přírodě.
  • Osvojte si komplexní technické a praktické dovednosti a rozvíjejte sofistikované přírodopisné znalosti v podpůrném a živém kontextu komunity uměleckých institutů.
  • Spolupracujte s profesionály v oboru se silnými vazbami na zaměstnavatele na místní, národní i globální úrovni. Patří sem Cumbria Wildlife Trust, RSPB, WWT, SSSI a AONB, abychom jmenovali alespoň některé.
  • Vytvořte portfolio prací, které budou vystaveny na veřejných výstavách, např. na výstavách v online galeriích a v galerii Vallum v kampusu. Zapojte se do diplomových představení, abyste oslavili pokrok své práce.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky