Keystone logo
University of Gibraltar

University of Gibraltar

University of Gibraltar

Úvod

Naše mise

Hlavním posláním univerzity je reagovat na současné společenské potřeby a formovat osobní a profesní budoucnost prostřednictvím vzdělávání, odborné přípravy a výzkumu.

Zabývá se vysoce kvalitní výukou a výukou, předním světovým výzkumem, akademickou svobodou a trvale udržitelným rozvojem Gibraltaru a regionu. Partnerství s obchodními, vládními, charitativními nadacemi, zdravotnickými a vzdělávacími institucemi leží v centru poslání univerzity.

128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

"Jsme nový typ univerzity. Ambiciózní a adaptabilní budeme budovat instituci, která vytváří příležitost pro naše studenty, absolventy a ty, kteří s námi spolupracují ", profesorka Catherine Bachleda, místopředsedkyně, University of Gibraltar

 • Malé velikosti tříd: Jsme hrdí na svou velikost. Být malou univerzitou nám umožňuje nabídnout našim studentům učební zkušenost, která není vůbec nic. Naše menší třídní třídy umožňují osobnější přístup k výuce a poskytují vám prostor pro skutečné prozkoumání tématu. Budete více než jen další student, budete cennou součástí komunity UniGib.
 • Mimoškolní aktivity: Zatímco studovat je o studiu, je to také o zábavě, budování přátelství a účast na nových zážitcích. Ať už jste v dobrodružství, historii, sportu, přírodě, živé hudby, nočního života nebo jednoduše si užijte den na pláži, Gibraltar to má všechno. Jeho různorodá multikulturní, uvítací komunity z něj dělají opravdu jedinečné místo pro život a prozkoumání.
 • Vybavení špičkových oken: náš Camp Point Europa Point se nachází na nejjižnějším místě Gibraltaru a nabízí špičkové vybavení navržené tak, aby zlepšilo a obohatilo vaši zkušenost s učením. Sestavená ve viktoriánské zbroji, areál spojuje jedinečné historické prvky s moderní architekturou a nejmodernějšími technologiemi, které vytvářejí prostor na míru, který podporuje vaše učení.
 • Gibraltar je váš školní areál: živá ekonomika Gibraltaru a jedinečná poloha na kulturní, historické a biogeografické křižovatce, takže je ideálním místem pro získání spojení, získání smysluplných zkušeností z oboru a přidání jedinečného referenčního bodu ke studiu. Jeho bohatá historie spojená s dynamickou komunitou "can-do" poskytuje příjemné, bezpečné a otevřené prostředí, ve kterém se učí a žije.
 • Mezinárodní dopad: Naše síť a vliv přesahují hranice Gibraltaru. Jako student získáte přístup k mezinárodní komunitě odborníků, asociací a institucí, které budou mít pozitivní dopad na studium. Stejně jako prospěch ze silných akademických vazeb, můžete také využít Gibraltaru v živém ekosystému mezinárodních podniků. Některé světové špičkové podniky působí z Gibraltaru, což znamená, že nikdy nebudete mít příležitost jít ven a síťovat.
 • Připravenost na pracovišti: Zaměstnatelnost a profesní rozvoj jsou jádrem toho, co děláme. Chceme rozvíjet absolventy, kteří jsou připraveni na pracoviště, a tak budeme mít vztahy s průmyslem na místní i mezinárodní úrovni. Většina našich pedagogů a lektorů praktikuje odborníky z oboru, jejich "živá" zkušenost s průmyslovými standardy se promítá do jejich přístupu a prospěje našim studentům. Pracovní stáže běží v průběhu našich vysokoškolských kurzů, což znamená, že získáte dovednosti a zkušenosti nezbytné k získání zaměstnání, když absolvujete.
 • Výzkum, který je důležitý: Náš výzkum pokrývá širokou oblast Gibraltaru a / nebo témata týkající se Středomoří. Naše dva specializované ústavy, Institut pro gibraltarské a středomořské studie a Institut věd o životě a přírodních vědách jsou životně důležitými odvětvími naší vědecké komunity a poskytují podporu a odborné znalosti v řadě našich partnerských areálů, včetně Garrison Library, Gibraltar Museum, a Botanické zahrady Gibraltaru.

128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Vlastnosti kampusu

Špičková zařízení: Náš Europa Point Campus se nachází na nejjižnějším místě Gibraltaru a nabízí špičková zařízení navržená tak, aby vylepšila a obohatila vaši vzdělávací zkušenost. Areál sídlí ve viktoriánské zbrojnici a spojuje jedinečné historické prvky s moderní architekturou a nejnovějšími technologiemi a vytváří tak prostory na míru pro podporu vašeho učení.

  Stipendia a financování

  Univerzita pořádá nebo přímo poskytuje řadu stipendií, včetně stipendií Parasol pro potenciální bakaláře obchodní administrativy (BBA), stipendií Gibraltar Commonwealth, stipendií a stipendií Europa a stipendií HM Government of Gibraltar pro rezidenty.

  Život v kampusu a vybavení

  SEO – vaše první kontaktní místo

  Ať už máte problém s kurzem, financemi, osobním životem nebo duševním zdravím, Student Experience Office vám pomůže. Pokusíme se zodpovědět váš dotaz, a pokud se nám to nepodaří, najdeme k tomu vhodnou osobu nebo specialistu. Níže se prosím podívejte na oblasti, ve kterých vám Student Experience Office může pomoci během vašeho času na UniGib jako studenta.

  Student Experience Office je prvním kontaktním místem pro jakékoli dotazy týkající se vašeho kurzu nebo jakýchkoli osobních záležitostí, které mohou ovlivnit vaše studium na univerzitě, a může vám pomoci s následujícím:

  • Otázky ohledně vašeho kurzu
  • Dobrá pohoda
  • Otázky financování studentů
  • Komu se to může týkat dopisů,
  • Bankovní dopisy
  • Náhradní kampusové karty
  • Reference
  • Poradenství v oblasti předpisů, procesů a zásad
  • Informace o umístění a kariérách.

  Gibraltar je možná malý, ale právě to ho dělá tak jedinečným. Všechno je dostupné pěšky, na kole nebo je to kousek autobusem, takže budete mít více času na objevování, cestování a zábavu, když zrovna nestudujete.

  Je domovem pohostinné multikulturní komunity, díky které se budete hned po příjezdu cítit jako doma.

  Kromě toho, že si naši studenti užívají všeho, co Gibraltar nabízí, mohou naši studenti také prozkoumat blízké Španělsko, cestovat do Maroka nebo dokonce chytit let do Spojeného království!

  Místa

  • Gibraltar

   University of Gibraltar Europa Point Campus Gibraltar GX11 1AA, GX11 1AA, Gibraltar

  • Gibraltar

   Europa Point Campus, GX11 1AA, Gibraltar

  Otázky