Keystone logo
University of Gibraltar BSc (Hons) Computing and Entrepreneurship
University of Gibraltar

BSc (Hons) Computing and Entrepreneurship

Gibraltar, Gibraltar

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

31 May 2024

Sep 2024

GBP 9 250 / per year *

Dálkové studium, Na kampusu

* Mezinárodní poplatky a poplatky EU budou stejné jako domácí poplatky

Úvod

O tomto programu

Technologie rychle mění způsob, jakým žijeme a pracujeme. V období, kterému se říká čtvrtá průmyslová revoluce, Světové ekonomické fórum předpovídá, že v příštích pěti letech vznikne nejméně 150 milionů nových pracovních míst v oblasti výpočetní techniky/technologie. Navíc pracovní místa související s podnikáním a technologiemi budou během příštího desetiletí boom a stanou se jednou z nejlépe placených a nejrychleji rostoucích pracovních míst v nové ekonomice.

Společnosti jako Microsoft, Google, Apple a Amazon se nestaly globálními úspěchy náhodou; podporovali je jednotlivci, kteří měli nejen počítačové technické dovednosti, ale také věděli, jak budovat prosperující nové podniky.

Kromě toho, že vybaví studenty dovednostmi navrhovat, vyvíjet a nasazovat software v reálném světě, program poskytne studentům obchodní a podnikatelské znalosti a také poskytne příležitost získat průmyslové certifikace pro řadu počítačových modulů, včetně Pythonu, C++ a CompTIA Network+.

Co je BSc v oboru výpočetní technika a podnikání?

BSc in Computing & Podnikání je prakticky orientovaný program, jehož cílem je poskytnout studentům jak technické dovednosti, tak obchodní dovednosti pro komercializaci počítačového produktu nebo služby a růst souvisejícího podnikání. Tyto dovednosti poskytnou studentům schopnosti vytvářet a rozvíjet vlastní podnikání nebo přispívat k růstu zavedené moderní digitální nebo počítačově orientované firmy.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky