Keystone logo
University of Hertfordshire BA (Hons) Ekonomika podniku
University of Hertfordshire

BA (Hons) Ekonomika podniku

3 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 13 450 *

Na kampusu

* zahraniční studenti na plný úvazek, částečný úvazek 1680 GBP za 15 kreditů / britští studenti na plný úvazek 9250 GBP, na částečný úvazek 1155 GBP za 15 kreditů / studenti EU na plný úvazek 13450 GBP, na částečný úvazek 1680 GBP za 15 kreditů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

"Vzhledem k probíhající pandemii koronaviru mohou být zkoušky během akademického roku 2021/2022 nahrazeny alternativní formou hodnocení. Další podrobnosti najdete ve specifikaci programu na těchto stránkách."

Proč si vybrat tento kurz?

  • Získat rozsáhlé zkušenosti s intelektuálním studiem studiem ekonomických otázek v širším politickém a sociálním prostředí;
  • rozvíjet kritické porozumění principům ekonomické teorie;
  • za ocenění různých přístupů k ekonomickým problémům a jejich relevance pro skutečné situace;
  • rozvíjet schopnost aplikovat teorie ekonomiky na řadu problémů s rozhodováním v podnikání;
  • vybavit se sadou subjektově specifických a přenosných dovedností potřebných k úspěšné kariéře.

O čem je kurz?

Orientační struktura kurzu

Ekonomika řídí podnikání, informuje o politice a ovlivňuje životy všech. Tento kurz se svým aplikovaným obchodním zaměřením zdůrazňuje ekonomickou analýzu klíčových obchodních funkcí a průmyslovou strukturu tržních ekonomik a globálního prostředí. Poskytne vám podrobné pochopení principů ekonomiky a naučí vás, jak tyto zásady aplikovat na podporu rozhodování. Kromě rozvoje porozumění povaze cen, investic, zaměstnanosti a mnoha dalších rozhodnutí, která musí podniky přijmout, budete mít také možnost studovat moduly v oblasti marketingu, financí v účetnictví a řízení lidských zdrojů.

Pomocí tohoto kurzu můžete také studovat jazyk. Pokud se rozhodnete studovat cizí jazyk ve všech ročnících studia, můžete získat titul „s jazykem“ v názvu.

Vaším hlavním kampusem je de Havilland

Tento kampus budete sdílet se studenty z obchodních, právnických, sportovních, vzdělávacích a humanitních oborů. Studentské ubytování se nachází v blízkosti naší sportovní vesnice, která zahrnuje tělocvičnu, bazén a lezeckou stěnu. Snídani, oběd nebo večeři si můžete dát v hotelové restauraci nebo baru (v nově vybudovaném Enterprise Hub) ve dny, kdy se vám do vaření nechce. Společenskou místnost můžete také využít k hraní kulečníku, videoher nebo jen tak k posezení s přáteli. Naše centra vzdělávacích zdrojů jsou otevřena 24/7, což znamená, že můžete studovat, kdykoli vám to nejlépe vyhovuje. Chcete se dostat do druhého kampusu? Můžete jet bezplatnou kyvadlovou dopravou nebo se tam pěšky projít za pouhých 15 minut.

Tento kurz zahrnuje možnosti:

  • Pracovní stáž
  • Studovat v zahraničí
  • Studujte jazyk

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky

Podobné kurzy