Keystone logo
University of Hull

University of Hull

University of Hull

Úvod

University of Hull byla založena v roce 1927, což z nás činí 14. nejstarší univerzitu v Anglii. Díky hrdé historii akademické excelence a vytváření a inspirování výzkumu měnícího život nabízíme dokonalou kombinaci dědictví a špičkové technologie, to vše v přátelském a cenově dostupném studentském městě. (Numbeo.com prosinec 2020). Cílem Hulla nyní je stát se Carbon Neutral do roku 2027, u příležitosti 100. výročí Hulla, utvářet spravedlivější a jasnější uhlíkově neutrální budoucnost pro všechny.

Výuka a výzkum excelence

Hull získal stříbrné ocenění v rámci vládního vzdělávacího excelentního rámce (TEF 2018), který uznává excelenci ve výuce a učení na britských univerzitách a vysokých školách a specializuje se na širokou škálu vysoce kvalitních postgraduálních vyučovaných kurzů a postgraduálního výzkumu.

Jsme mezi 50 nejvýznamnějšími univerzitami v oblasti výzkumu (REF 2014) a jsme neuvěřitelně ambiciózní ohledně naší výzkumné agendy. Přijímáme velké globální výzvy - od zdraví po stanoviště, od jídla po záplavu a od dodavatelských řetězců po otroctví. Naše sedm výzkumných ústavů spojuje odborné znalosti ze všech koutů univerzity a naši výzkumní pracovníci spolupracují s klíčovými partnery a zúčastněnými stranami na provádění výzkumu, který je přínosem pro všechny, a formuje a informuje o budoucí politice.

Se studenty z téměř 100 zemí celého světa, kteří se rozhodli studovat na Hullu, jsme skutečně globální institucí. Působivých 93,9 % našich absolventů jde do práce nebo dalšího studia do 15 měsíců od ukončení studia (ukončení prvního stupně prezenčního studia, statistika výsledků absolventů vysokých škol, za akademický rok 2019/20, zveřejněná Statistickou agenturou vysokého školství v červenci 2022.

Areál a studentský život

Investovali jsme 300 milionů liber do nových zařízení, včetně prvotřídní knihovny, nejmodernější 400místné koncertní síně se standardním studiovým a záznamovým vybavením, ubytování studentů na akademické půdě a nových sportovních zařízení. Najdete zde vše, co potřebujete ke studiu, životu a socializaci - od všestranných pracovních prostor až po oceňovanou kariérní službu - vše na jednom webu. Náš studentský svaz je domovem více než 85 společností a sportovních klubů.

Jsme také jedinou univerzitou, která je oficiálním partnerem týmu GB. Toto exkluzivní šestileté partnerství bude přínosem pro naše studenty tím, že představí příležitosti pro společné výzkumné a podnikové projekty a příležitosti pro posílení kariéry.

University of Hull","author_url":"","source":""}" />

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Studentská podpora

Chceme, abyste dosáhli svého plného potenciálu, a proto vám během vašeho pobytu u nás nabízíme celou řadu podpory.

Každému z našich studentů je přidělen osobní supervizor, který se bude scházet po celý rok a poskytne akademické rady a je vaším prvním kontaktním místem pro zpětnou vazbu a vedení. Zatímco náš tým pro studentské služby poskytuje rady v záležitostech, jako je zdraví a pohoda, víza a imigrace, podpora peněz a učení - zajišťujete, že ze všeho, co vám univerzita může nabídnout, získáte maximum.

Náš tým Student Futures vám pomůže zaměřit se na budoucnost, povzbuzovat a posilovat jednotlivce v rozvoji dovedností klíčových pro zaměstnatelnost a také při přijímání a provádění dobře informovaných rozhodnutí o jejich kariéře a neustálém profesním rozvoji. To zahrnuje příležitosti, jako jsou stáže a pracovní stáže. V posledních letech existují příležitosti také prostřednictvím našeho programu absolventských stáží.

Poplatky a financování

Školné se u různých kurzů a programů liší, podívejte se na náš kurz pro více informací a také na naše stránky o stipendiích a stipendiích a mezinárodních stipendiích.

Vstupní požadavky

Přijímáme řadu mezinárodních kvalifikací. Chcete-li se dozvědět více o našich vstupních požadavcích, navštivte naše vysokoškolské a postgraduální stránky kurzů.

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem a potřebujete více podpory před studiem s námi, nabízíme přednastavené kurzy anglického jazyka na různých úrovních.

Pokud byste chtěli získat více informací o tomto programu z University of Hull , vyplňte formulář a přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů .

Místa

  • Hull

    Cottingham Road, HU6 7RX, Hull

Otázky