Keystone logo
University of Johannesburg BA Hons v designu (Multimédia)
University of Johannesburg

BA Hons v designu (Multimédia)

Johannesburg, Jihoafrická republika

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 50 840 / per year *

Na kampusu

* odhad školného za rok | odhad ubytování: 2500 USD ročně

Úvod

O UJ Arts & Culture

UJ Arts & Culture je divizí Fakulty umění, designu a architektury (FADA). Produkuje a představuje prvotřídní studentské a profesionální umělecké programy přizpůsobené vizi UJ mezinárodní vybrané univerzity, zakotvené v Africe, dynamicky utvářející budoucnost. Ve všech čtyřech areálech UJ jsou pro studenty, zaměstnance, absolventy a širokou veřejnost nabízeny rozsáhlé umělecké platformy, kde mohou zažít a zapojit se do rozvíjejících se a zavedených panafrických a mezinárodních umělců čerpaných z celého spektra umění. Chcete-li pravidelně aktualizovat Centrum umění UJ, sledujte @ TwitterArtsCentre na Twitteru nebo navštivte stránku University of Johannesburg Arts & Culture Facebook. Volejte 011 559 4674/3058 pro obecné dotazy.

Na University of Johannesburg „Budoucnost. Znovu představeno. “ není prostě chytlavá věta

Instituce se ujímá vedení v celé Africe ve 4. průmyslovém revolučním myšlení, reimaginuje budoucnost pro všechny obory. 4IR je další vlna industrializace, kterou musíme pochopit a utvářet, abychom mohli budovat budoucnost této země - a afrického kontinentu - tak bohatě si zaslouží. 4IR není jen o robotice a automatizaci; jde o pokrok společnosti, který má posílit lidi a povzbuzovat generace.

Jak se svět posouvá vpřed do 4. průmyslové revoluce, tak UJ s „Education 4IR“ - přináší 4IR myšlení a technologii do osnov napříč různými kurzy a využíváním inovativních technologií kombinovaného učení. To znamená, že absolventi UJ jsou lépe připraveni přijmout budoucnost podnikání a průmyslu, protože AI a 4IR hrají větší roli ve způsobu, jakým žijeme a pracujeme.

Na University of Johannesburg je naší povinností přijímat a navigovat budoucí vůdce naší země hrdě a směle skrze nepředstavitelné složitosti 4IR, aby mohli zítra plně využít a dodat lepší. Budoucí vůdci, jako jste vy! Tady vedeme odvážný rozhovor; tlačit a formovat design nového zítra. Zde podnikáme kroky a budujeme nový svět.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky