Keystone logo
University of Limerick

University of Limerick

University of Limerick

Úvod

University of Limerick je výrazná, průkopnická a propojená univerzita, která utváří budoucnost prostřednictvím vzdělávání a posilování schopností lidí plnit skutečné výzvy zítřka. V době hlubokých a rychlých společenských změn a významného vývoje role univerzit UL přinesla inovativní výuku, vytvořila lepší studijní zkušenosti pro naše studenty, provedla prvotřídní výzkum a stále silněji přispívala k uspokojování potřeb Irska. v současné době se může pochlubit nejlepší mírou dokončení v zemi, a co je ještě důležitější v dnešní době, UL má nejlepší míru zaměstnanosti po ukončení studia, na což jsme velmi hrdí. UL také každoročně přitahuje významné množství mezinárodních studentů, kteří přispívají k internacionalizaci našeho kampusu.

Nabízíme vynikající akademické programy, vysokoškolské, které jsou doplněny naším programem kooperativního vzdělávání, postgraduální programy na plný i částečný úvazek a možnosti výzkumu. Jsme všeobecně uznáváni za vedoucí postavení v komercializaci úspěchu výzkumu a poskytování výhod s přidanou hodnotou do širší společenství.

Cílem Campus Life Services je snížit naši uhlíkovou stopu na životní prostředí prostřednictvím zapojení studentů do řady ekologických iniciativ během celého semestru. Máme velké štěstí v tom, že náš kampus se nachází na krásném místě v parku na hranici řeky Shannon.

Bydlení na akademické půdě vám nabízí příležitost užít si čas na univerzitě naplno. Areál University of Limerick nabízí vybavení, které patří k nejlepším v zemi a je srovnatelné s mnoha světově proslulými univerzitami.


Otevřená v září 2012, The Quigley Residence je náš nejnovější vývoj v areálu North Campus. Exkluzivně pro postgraduální studenty bude The Quigley Residence ubytovat 120 studentů v pohodlných 4 a 2 lůžkových apartmánech. The Quigley Residence se nachází v sousedství nové budovy Lékařské školy UL a poskytuje moderní zázemí v atraktivní krajině.

The University of Limerick (UL) (irský: Ollscoil Luimnigh) je univerzita v Irsku poblíž města Limerick. Byla založena v roce 1972 jako Národní institut pro vysokoškolské vzdělávání v Limericku a statutem univerzity se stala v roce 1989 v souladu se zákonem o University of Limerick z roku 1989. Univerzita byla první univerzitou založenou od založení státu v roce 1922, později následovala téhož dne založením Dublin City University.

Univerzita se nachází podél řeky Shannon, na pozemku o rozloze 80 hektarů v Národním technologickém parku o rozloze 240 hektarů v Castletroy, 5 km od centra města Limerick. Univerzita má v současné době více než 11 000 vysokoškolských studentů na plný úvazek a 1 500 studentů na částečný úvazek.

Na univerzitě také existuje více než 800 postgraduálních studentů výzkumu a 1300 postgraduálních studentů. Program Kooperativní vzdělávání (běžně nazývaný Co-Op) přiděluje všem studentům 8měsíční pracovní stáž v rámci jejich studia. Jednalo se o první takové programy ve státě.

Univerzita je známá pro své „UL Experience“ a naprostý smysl pro komunitu na akademické půdě.

Vlastnosti kampusu

Campus oceněný UL je skutečně jedním z nejkrásnějších univerzitních kampusů kdekoli na světě. Na návštěvníky toto klidné zelené místo se svými stromy, fontánami a krásnou řekou Shannon, která majestátně protéká, vždy zapůsobí.

Pro více informací o našem kampusu navštivte naše webové stránky.

Studenti University of Limerick si mohou vybrat, zda budou bydlet v kampusu v jedné z osmi studentských vesnic nebo mimo kampus v soukromém studentském ubytování nebo v domech a apartmánech s vlastním stravováním.

Pro více informací o našem ubytování navštivte naše webové stránky nebo vyplňte poptávku více informací.

  Stipendia a financování

  University of Limerick má pro studenty k dispozici řadu částečných stipendií na základě zásluh.

  Pro více informací o našich stipendiích navštivte naše webové stránky nebo vyplňte žádost o další informace.

  Život v kampusu a vybavení

  University of Limerick je číslo dvě na světě pro mezinárodní studentské štěstí.

  University of Limerick ze zkušenosti ví, že služby podpory studentů hrají klíčovou roli v úspěchu studentů ve vysokoškolském vzdělávání.

  Pro více informací o našem studentském životě navštivte naše webové stránky

  University of Limerick je celosvětově jedničkou v sociálních aktivitách studentů.

  Studentské centrum je srdcem studentského životního stylu UL. Zde najdete své studentské důstojníky, UL Student Life Staff, více než 80 různých klubů a spolků, ke kterým se můžete připojit, spolu s přístupem k obrovskému množství zařízení a služeb a najdete všechny informace o zábavných akcích, které pořádáme na akademické půdě.

  Pro více informací o našem studentském životě navštivte naše webové stránky

  Místa

  • Limerick

   University of Limerick, Plassey Ave, Sreelane, , Limerick

   Programy

   Otázky