Keystone logo
University of Maine at Machias

University of Maine at Machias

University of Maine at Machias

Úvod

Prostřednictvím našich charakteristických bakalářských programů a komunity zaměřené na studenty vytváří University of Maine at Machias obohacující vzdělávací příležitosti, které připravují absolventy na profesionální úspěch a celoživotní zapojení do světa. University of Maine at Machias ztělesňuje aktivní komunitu různorodých studentů, kteří sdílejí závazek k průzkumu, vedení, spolupráci a interdisciplinárnímu řešení problémů. Inspirován naší jedinečnou pobřežní polohou, University of Maine at Machias tvůrčí energii, aplikovaný výzkum a zapojení komunity zlepšují sociální, kulturní, ekonomické a přírodní prostředí státu Maine.

University of Maine at Machias je Maine's Coastal University. Naše umístění na Bold Coast - včetně pevniny a moře, komunit a přírodních ekosystémů - poskytuje kontext pro jedinečný zážitek z učení a života. University of Maine at Machias 'charakteristické, vysoce kvalitní vzdělávání se soustředí na zapojení studentů do vědeckého, kulturního, ekonomického a sociálního výzkumu vyvolaného regionem Bold Coast v Maine. Poskytujeme studentům aktivní příležitosti k učení a rozvoj vůdcovství, včetně úzkého mentoringu a těsných kontaktů s komunitou. Studenti se věnují intelektuálně přísným a inovativním kampusovým a komunitním zkušenostem, včetně akademicky integrované služby kampusu, zapojení komunity, sociální rozmanitosti, mentorovaného výzkumu a odborných stáží.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Machias

    Obrien Avenue,116, 04654, Machias

    Otázky