Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Management and Technology

University of Management and Technology

University of Management and Technology

Úvod

O společnosti UMT

University of Management and Technology (UMT) byla založena v Arlingtonu, Virginie v lednu 1998. UMT je charakterizována Státní radou vysokého školství ve Virginii (SCHEV) a akreditována komisí pro distanční vzdělávání (DEAC). Studijní programy UMT v oblasti řízení projektů jsou rovněž akreditovány Globálním akreditačním centrem (GAC) Institutu pro řízení projektů (PMI). UMT je institucionálním členem Rady pro akreditaci vysokého školství (CHEA) a globálním registrovaným poskytovatelem vzdělávání PMI.

UMT je pověřena ministerstvem školství USA, aby poskytla federální studentskou pomoc (FSA) oprávněným studentům zapsaným do programů, které jsou způsobilé na UMT. UMT je pověřena US Citizenship and Immigration Services Ministerstva vnitřní bezpečnosti Spojených států, aby přijala studenty víz F-1. UMT je pověřen americkým ministerstvem zahraničí pro sponzorování studentů J-1 s mezinárodními výměnami.

UMT je schválena Agenturou pro schválení státu ve Virginii pro účely různých vzdělávacích programů veteránů.

UMT nabízí vysokoškolské a postgraduální vzdělávání těm, kteří chtějí získat aktuální znalosti, dovednosti a poznatky o řízení a technologii potřebné pro efektivní fungování v moderních, rychlých a složitých podnicích. UMT se zavázala k vynikajícímu managementu a technologickému vzdělávání. Kurzy se zaměřují na současné otázky řízení a technologie. Členové fakulty jsou pečlivě prozkoumáni, aby se ujistili, že instruktoři UMT mají rovnováhu vědeckých a praktických poznatků o současných manažerských postupech a technologických aplikacích. Členové komunity UMT pevně věří, že univerzity musí zůstat na špici technologických změn. UMT se zavázala zaměstnávat moderní výukovou technologii, aby svým studentům nabídla nejlepší management a technologické vzdělání.

UMT fakulty a zaměstnanci mají rozsáhlé zkušenosti s řízením a vzděláváním a spolupracují s významnými univerzitami, společnostmi, neziskovými organizacemi a vládními agenturami. Mezi tyto subjekty patří vládní pobočky, jako je například Bílý dům, Národní institut pro standardy a technologie, ministerstvo obrany, ministerstvo energetiky, Ministerstvo států, Národní zdravotní ústav, Útvar pro vnitřní příjmy a Správu sociálního zabezpečení ; velké společnosti, jako je AT

Prostřednictvím online vzdělávání jsou studenty v USA a v osmi sedmi zemích zapsáni na UMT. Díky svému celosvětovému dosahu se UMT zavázala přinést studentům na celém světě nejlepší znalosti, praxi a odborné dovednosti.

UMT se nachází v Rosslyn, Arlington, Virginie, jen pár minut od centra Washingtonu, DC. Rosslyn je rušný komerční a federální vládní agenturní okrsek. Rosslyn je snadno dostupný po celé metropolitní oblasti ve Washingtonu a je vhodný pro leteckou dopravu přes mezinárodní letiště Dulles a Ronald Reagan Washington National Airport.

Místa

  • Arlington

    1901 Fort Myer Drive, , Arlington

Otázky