Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

Úvod

V UMass Amherst vás vítáme, abyste se připojili k naší rozmanité, inkluzivní komunitě snílků, inovátorů, tvůrců a dělníků. Zjistěte, jak můžete prozkoumat své zájmy a vybudovat dovednosti, abyste se ve světě zapsali pomocí vzdělání UMass.

Toto je váš okamžik.

Toto je vaše příležitost.

Tohle je UMass.

UMass Na první pohled

Během posledního desetiletí pokračovala University of Massachusetts ve svém raketovém vzestupu jak v pověsti, tak v excelenci. Od roku 2010 se UMass Amherst vyšplhal na #26 v US News & World Report's Best Colleges Guide, čímž se stala jednou z nejlépe vylepšených institucí mezi špičkovými veřejnými univerzitami v Americe. UMass Amherst, který se nachází v Amherstu, Massachusetts, leží na téměř 1450 akrů v malebném údolí Pioneer v západním Massachusetts, 90 mil od Bostonu a 275 mil od New York City. Areál poskytuje bohaté kulturní prostředí ve venkovském prostředí v blízkosti velkých městských center. University of Massachusetts Amherst je akreditována New England Commission of Higher Education.

Pěstování z Deep Roots

Od našeho založení v roce 1863 jako univerzita s pozemkovým grantem známá jako Massachusetts Agricultural College má University of Massachusetts Amherst neochvějný závazek ke společenským změnám a vytváření lepšího světa. Věnovali jsme se vzdělávání veřejnosti, vytváření nových znalostí a aplikaci objevů ke zlepšení společnosti – což je poslání, za kterým stojíme dodnes. Již více než 150 let stojíme v popředí některých z největších posunů v naší společnosti, od podpory práv žen a našich spojení s raným abolicionistickým hnutím až po sociální nepokoje, které se odehrávaly na našem kampusu a po celé zemi. 20. století.

Dnes hrdě patříme mezi 200 nejlepších programů po celém světě ve 29 akademických oborech a nadále získáváme celosvětové uznání za excelenci ve výzkumu, stipendiu a podnikání. Aktivismus a advokacie jsou v kampusu UMass živé. I nadále oslavujeme naše hluboké kořeny v sociálních změnách prostřednictvím našeho závazku k rozmanitosti, rovnosti a začlenění všech studentů. Od našeho přístupu k akademikům až po studentské organizace, které prosperují na našem kampusu, komunita studentů, učitelů a zaměstnanců UMass i nadále mění svět na každém kroku.

Jsme revoluční

Na University of Massachusetts Amherst nám v žilách koluje revoluční duch. Snažíme se odpovídat na nové otázky, zpochybňovat staré konvence a budovat svět, kde má každý, bez ohledu na jeho původ, svobodu být sám sebou. Vzájemně se posilujeme, abychom se zlepšovali, dosahovali dále a dosahovali lepších výsledků v naší snaze o dokonalost. Když přijde na výzvu, vidíme možnosti, ne problémy. Když se něco zdá nemožné, pracujeme tvrději, hlouběji a vytváříme inovace, které mohou změnit svět.

Protože v UMass Amherst jsme revoluční.

Breaking New Ground

V průběhu své historie prokázala UMass Amherst silný institucionální závazek rozšířit dopad svého výzkumu a stipendia novými směry, s novými partnery a prostřednictvím kreativních přístupů ke spolupráci.

Ve skutečnosti učenci UMass napříč tituly a obory spolupracují s průmyslem, aby přinesli plody svého výzkumu na trh. Od soutěže Innovation Challenge – čtyřdílné podnikatelské soutěže napříč areály pro studenty a mladé absolventy – až po zprostředkování rizikových fondů od spolupracovníků napříč obory, UMass podporuje podnikatelského ducha, který naplňuje naši komunitu inovátory.

Náš závazek vůči vám

University of Massachusetts Amherst má dlouhodobý závazek k sociálnímu pokroku, hlubokou hodnotu pro různé perspektivy a snahu o inkluzivní dokonalost.

Jako veřejná pozemková instituce má UMass Amherst historickou i současnou odpovědnost poskytovat přístup a příležitosti všem lidem. Podporujeme komunitu vzájemného respektu tím, že zajišťujeme bezpečný, progresivní a chápavý kampus pro každého.

Vzdělávání světové třídy. Kdykoliv kdekoliv.

UMass Amherst je skutečná Univerzita bez zdí (UWW). UWW prosazuje nové přístupy a odstraňuje tradiční překážky ve vzdělávání a nabízí studentům širokou škálu nejkvalitnějších vzdělávacích programů – od ukončení studia přes postgraduální programy až po profesionální rozvoj – v inovativních a flexibilních formátech. Jsme v čele úsilí plně integrovat osobní a virtuální vzdělávací zkušenosti v UMass Amherst, což poskytuje revoluční přístup všem studentům.

Přijímací řízení

Místa

  • Amherst

    Amherst, Spojené státy americké

    Otázky