Keystone logo
University of Mauritius

University of Mauritius

University of Mauritius

Úvod

O nás

University of Mauritius (UoM) se nachází v Reduitu, malém městě v srdci Mauricia. UoM byla založena v roce 1965 s v podstatě národní perspektivou. Nejprve měla univerzita tři školy, a to zemědělskou, správní a průmyslovou. Postupem času se rozšířila na pět fakult, a to zemědělskou, inženýrskou, právnickou a managementovou, přírodovědeckou a sociální a humanitní studia. Aby univerzita zlepšila svůj tradiční způsob výuky tváří v tvář, využívá inovativní výukové technologie, jako je distanční vzdělávání a online výuka. V průběhu let se UoM vyvinula v univerzitu číslo jedna v zemi se zaměřením na výzkum a poradenství a rozvoj pregraduálního a postgraduálního studijního programu, který splňuje požadavky mauricijské ekonomiky.

Vize a poslání univerzity

Vidění

Postavit UoM jako výzkumnou a podnikatelskou univerzitu.

Tato nová vize umožňuje UoM hrát aktivní roli při budování lidského, intelektuálního, obchodního a sociálního kapitálu, který je pro naši zemi potřebný k rozvoji ekonomiky založené na inovacích.

K dosažení této vize společnost UoM vyvinula nejen tripartitní vztah (UoM-Government-Industry), ale také úzce spolupracuje s komunitou na tom, co je vytvořeno jako čtyřnásobná spirála inovací, jak je znázorněno níže:

117248_ScreenShot2019-06-25at10.41.20AM.png

Prohlášení o poslání

Rozvíjet ekosystém pro výuku na světové úrovni, působivý a inovativní výzkum, který by mohl prospět a zároveň podpořit podnikatelskou kulturu ve prospěch Mauricia a společnosti obecně.

Místa

  • Réduit

    80837, , Réduit

Otázky