Keystone logo
University of Mauritius Bakalář přírodních věd v oboru elektrotechnika a počítačové inženýrství
University of Mauritius

Bakalář přírodních věd v oboru elektrotechnika a počítačové inženýrství

Réduit, Mauricius

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 6 000 / per year *

Smíšené, Na kampusu

* ročně, zahraniční studenti. Mauricijští studenti: 3000 USD/rok. Správní poplatek 10 000 Rs/rok. Poplatek za virtuální vzdělávací prostředí (VLE) 250 USD za semestr, je-li to možné

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

University of Mauritius (UoM) a University of Arizona (UA) uzavřely partnerství, aby nabídly program Electrical and Computer Engineering.

Tento vysoce hodnocený program z oddělení UA Engineering je na prvním místě v seznamu mnoha studentů, kteří chtějí pracovat na inteligentních sítích, autonomních systémech, internetu věcí, kybernetické bezpečnosti, velkých datech, mobilním zdraví, cloud computingu a mnoha dalších nově vznikajících technologiích. Učební plán umožňuje studentům zaměřit se na konkrétní zájmy, jako jsou autonomní systémy a robotika, biomedicínské technologie, obvody, mikroelektronika a VLSI, komunikace, kódování a teorie informace, počítačová architektura a cloud computing, optika, fotonika a THz zařízení a systémy, Zpracování signálu, obrazu a videa, softwarové inženýrství a vestavěné systémy a bezdrátové sítě, zabezpečení a systém.

Ačkoli studenti se zájmem o elektrotechniku mají tendenci se zaměřovat na energetické systémy, zpracování signálů a telekomunikace, studenti počítačového inženýrství se soustředí například na návrh softwaru, počítačových čipů a robotiky, tyto dvě oblasti jsou dobře integrovány.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy