Keystone logo
University Of Missouri

University Of Missouri

University Of Missouri

Úvod

University Of Missouri založená v roce 1839, ví, co to znamená být první. Byli jsme první veřejnou univerzitou západně od řeky Mississippi. Jsme domovem první žurnalistické školy na světě.

Zahájili jsme tradici návratu domů. Jako vlajková loď, grantová instituce a jedna z pouhých 65 univerzit v USA a Kanadě, která je členem prestižní Asociace amerických univerzit, jsme kampusem, kde se empatie, inovace a tvrdá práce spojují při řešení velkých výzev světa.

Naše komunita studentů, pedagogů a zaměstnanců zdokonaluje reprodukci skotu, komponuje oceněnou hudbu a generuje život zachraňující radioizotopy v nejsilnějším univerzitním výzkumném reaktoru v zemi. Řešíme různé problémy, protože Missouri je rozmanitý stát - od jižních Ozarků po severní pláně. Jsme Mizzou, kde se hluboko táhne černá a zlatá, a tygr Truman ztělesňuje našeho odvážného ducha.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Columbia

    Columbia, Spojené státy americké

    Otázky