Keystone logo
University of Montenegro, Faculty of Economics Akademické studium obchodu a ekonomie v angličtině (MONTEB)
University of Montenegro, Faculty of Economics

Akademické studium obchodu a ekonomie v angličtině (MONTEB)

Podgorica, Černá Hora

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Ekonomická fakulta, která je součástí Univerzity Černé Hory, se pyšní tím, že je první fakultou v Černé Hoře a může se pochlubit studentským sborem více než 2 300 aktivních studentů. Za dobu její šedesátileté existence její různé studijní programy úspěšně absolvovalo téměř 14 000 studentů. Instituce se pyšní bohatými zkušenostmi se vzděláváním ekonomů, nabízí moderní studijní programy odpovídající evropským i světovým vzdělávacím trendům. Tyto programy jsou určeny studentům středních škol s vysokými výsledky, kteří chtějí získat znalosti a dovednosti přizpůsobené mezinárodnímu trhu práce.

Na Ekonomické fakultě najdou ideální prostředí začínající mladí jedinci, kteří se chtějí stát odborníky v oblastech, jako je hospodářská politika, finance, management, marketing, podnikání, bankovnictví a účetnictví. Kromě toho je fakulta vhodná pro ty, kteří chtějí uspět v rolích obchodníků a soukromých podnikatelů.

V nadcházejícím akademickém roce plánuje fakulta přijmout talentovanou a různorodou vysokoškolskou třídu. Tito studenti mohou očekávat, že získají specializované vzdělání srovnatelné se vzděláním prestižních univerzit po celém světě, to vše v pulzujícím městě Podgorica.

Výhody a důvody pro přihlášení do prvního akademického bakalářského studijního programu v angličtině v Černé Hoře:

Akademické studium oboru Business and Economics v angličtině po dobu tří let studia zahrnuje 180 kreditů ECTS.

Jednací řád je stejný pro zahraniční studenty.

Všichni kandidáti mohou požádat o ubytování v areálu.

Ve spolupráci s firemními partnery fakulty nabízíme štědrá stipendijní schémata, která našim studentům poskytují finanční podporu na základě prospěchu.

Náš pedagogický sbor tvoří profesoři z Černé Hory a více než 50 partnerských vysokých škol. Hostující profesoři jsou odborníci z obchodní společnosti.

Naše Alumni komunita a rostoucí síť partnerů z nejúspěšnějších firem a veřejného sektoru poskytnou našim studentům příležitost měsíční stáže, během níž získají cenné znalosti a dovednosti a připraví se na trh práce.

Členství Ekonomické fakulty v mezinárodních programech mobility umožňuje našim studentům strávit část studia na jedné z více než 70 univerzit.

Zapojte se do činnosti čtyř našich center na Ekonomické fakultě – Centra pro rozvoj kariéry, Centra pro podnikání, Centra mezinárodní spolupráce a Centra pro statistické analýzy. Každý z nich má specifickou roli při dosahování našeho poslání založeného na rozšiřování a zlepšování znalostí a odborných dovedností našich studentů.

Naše Akademie měkkých dovedností a Zimní škola statistiky podpoří váš osobní růst tím, že vás vybaví kompetencemi, které vám umožní zapojit se do celoživotního vzdělávání a přispívat naší společnosti.

Informujte se o aktuálním výzkumu našich profesorů na Ekonomickém semináři, který je pořádán měsíčně.

Staňte se dobrovolníkem a přispějte k organizaci četných hostujících přednášek, školení a seminářů na fakultě.

Zúčastněte se organizace naší černohorské mezinárodní konference o ekonomice a podnikání.

Ekonomická fakulta je členem nejprestižnějšího evropského akreditačního domu European Foundation for Management Development EFMD a je v procesu získávání mezinárodní akreditace EPAS, která potvrdí kvalitu námi nabízených programů.

Výukové a pracovní podmínky jsou přizpůsobeny potřebám moderního vyučovacího procesu, všechny učebny jsou vybaveny multimediálními tabulemi a nejmodernějšími počítači.

Již brzy otevřeme Klub zaměřený na studenty, absolventy a profesory Ekonomické fakulty, který se stane centrem veškerého dění, setkávání a mimoškolních aktivit na fakultě.

Pokud se rozhodnete stát se členem jedné z několika studentských organizací, může to ovlivnit vaši kariéru a studentské zkušenosti během studia a po ukončení studia.

Přijímací řízení

Osnovy

O Škole

Otázky