Keystone logo
University of Nottingham Ningbo China

University of Nottingham Ningbo China

University of Nottingham Ningbo China

Úvod

University of Nottingham Ningbo China (UNNC) byla první čínsko-zahraniční univerzitou, která otevřela své dveře v Číně. Založena v roce 2004, s plným souhlasem čínského ministerstva školství, jsme provozováni University of Nottingham ve spolupráci s Zhejiang Wanli Education Group, klíčovým hráčem v sektoru vzdělávání v Číně.

138966_1.jpeg

Rychlá fakta

University of Nottingham je zařazena mezi 100 nejlepších světových univerzit podle QS World University Ranking 2020

Máme 20 studentských organizací orientovaných na služby a více než 70 společností

Vyměňujte a studujte zahraniční programy s více než 100 partnery v přibližně 40 zemích a regionech

Asi 51% našich akademických prací bylo publikováno ve světových 10% časopisech

 • University of Nottingham Ningbo China (UNNC) byla první čínsko-zahraniční univerzitou, která otevřela své dveře v Číně v roce 2004.
 • V UNNC máme kolem 8 000 studentů a přibližně 10% pochází z Hongkongu, Macaa, Tchaj-wanu a ze zámoří.
 • Máme asi 880 zaměstnanců, rozdělených mezi akademické a profesionální služby.
 • Naši zaměstnanci a studenti pocházejí z více než 70 zemí a regionů po celém světě.
 • Univerzita se nachází v areálu o rozloze 144 hektarů (584 666 m²) v Ningbo v provincii Zhejiang.
 • Máme tři fakulty: obchod, vědu a strojírenství, humanitní a společenské vědy.
 • Nabízíme 29 vysokoškolských kurzů a 16 postgraduálních kurzů.
 • Univerzita má 15 výzkumných středisek a ústavů.
 • V prosinci 2008 jsme získali licenci na udělení PhD a měli jsme přes 500 doktorandů.
 • Máme v Číně první uhlíkově neutrální budovu, kde sídlí naše Centrum pro udržitelné energetické technologie (CSET).

Přesné údaje za akademický rok 2019 - 20.

138967_2.jpg

Absolventi poptávky

Máme více než 8 000 studentů a každý rok přibližně 1 500 absolventů s vynikající akademickou kvalifikací, přenositelnými dovednostmi, kreativním výhledem a novou perspektivou. Žádají je zaměstnavatelé z celého světa, kteří uznávají výhody najímání talentů s mezinárodní perspektivou.

Naše internacionalizační politika znamená, že naši studenti mohou studovat na univerzitě v Nottinghamu ve Velké Británii nebo chodit jako studenti výměn nebo studovat do zahraničí na jiné univerzity po celém světě.

Zahraniční studenti pocházejí z více než 75 zemí světa a čínští vysokoškolští studenti jsou vybíráni z většiny provincií na základě přijímacích zkoušek na vysoké školy.

Soutěž o přihlášku je přísná a studenti musí mít minimální úroveň angličtiny, aby byli přijati do našich studijních programů. Jsme obeznámeni s řadou zahraničních kvalifikací pro maturitu. Pro další informace o kvalifikacích potřebných ke studiu zde pošlete e-mail nášmu přijímacímu týmu.

138965_4.jpg

Výzkum s vysokým dopadem

UNNC je rychle rostoucím centrem excelence ve výzkumu, inovacích a výměně znalostí. Díky naší spolupráci s vládou Ningbo a průmyslovými partnery poskytujeme řešení místních výzev prostřednictvím výzkumu a inovací na světové úrovni.

Náš výzkum zahrnuje všechny fakulty a obory a máme několik středisek a institutů, které se zavázaly poskytovat špičkový světový výzkum relevantní pro čínské zájmy a potřeby.

Chceme podporovat výzkumné talenty budoucnosti. Financujeme a podporujeme více než 500 postgraduálních studentů a hrají důležitou roli v naší výzkumné komunitě.

Špičkový personál

V UNNC máme asi 880 pedagogických, výzkumných a profesionálních pracovníků, kteří byli přijati z nejlepších univerzit, výzkumných ústavů a společností z nejméně 40 zemí světa.

Veškeré vyučování na akademické půdě je prováděno v angličtině personálem vyslaným z Nottinghamu nebo jmenovaným podle norem University of Nottingham.

Máme 25 profesorů světové úrovně jmenovaných v rámci profesorského programu předsedy Sumy Li Dak Suma. Jejich klíčové oblasti výzkumu se týkají mořské ekonomiky, nových materiálů, podnikových inovací a dalších.

138968_3.jpg

Výroční zpráva

Strategie UNNC 2020 vyjadřuje náš závazek zlepšovat zkušenosti studentů se studiem. Výuka a učení jsou i nadále jádrem rozvoje UNNC.

UNNC jako mezinárodní univerzita propaguje internacionalizaci prostřednictvím globálně zaměřených akademických programů a zámořských výměnných příležitostí podporovaných světovými partnerskými institucemi. Podle 2019 žebříčku Šanghaje je internacionalizace univerzity na sedmém místě v zemi a nejprve v provincii Zhejiang.

Pokud jde o vědecký výzkum, UNNC na základě svých jedinečných výhod integruje vysoce kvalitní zdroje vědeckého výzkumu doma i v zahraničí, aktivně provádí přeshraniční mezioborovou spolupráci v oblasti vědeckého výzkumu a akademické výměny s ohledem na potřeby místního rozvoje a snaží se podporovat přenos vědeckých a technologických úspěchů. V lednu 2019, Shanghai Ranking Consultancy vydala „2019 žebříčky nejlepších čínských univerzit“ a UNNC se umístila na nejvyšší úrovni v hlavním ukazateli „Kvalita vědeckého výzkumu“.

Místa

 • Ningbo

  199 Taikang East Road Ningbo, , Ningbo

Otázky