Keystone logo
University of Perugia

University of Perugia

University of Perugia

Úvod

The University of Perugia byla založena v roce 1308. V tomto roce, Klement V. vydal bulu s názvem Super specula, který udělil studium města pravomoc zapojit se do vysokoškolského vzdělávání. Dnes, výzkum, vzdělání a konzultační činnost v různých disciplínách jsou organizovány ve 16 departementech, s asi 23.500 studenty, 1100 profesorů a výzkumných pracovníků a 1000 zaměstnanců. V posledních letech, univerzita provedla rozsáhlou obnovu svých studijních programů a učebních osnov, které připravují studenty, aby splňovaly požadavky pracovního trhu a pro uspokojení potřeb pro inovace vyjádřené zaměstnavatelé v soukromém i veřejném sektoru.

Univerzita nabízí dva programy zcela probíhat v anglickém jazyce:

Mistr studijní obor geologie v Petroleum (2 roky)

OBECNÁ INFORMACE

Univerzita má jazykového centra, která přináší italské kurzy zahraničním studentům, stejně jako angličtinu, francouzštinu, kurzy němčiny a je obdařen nejvíce up-to-date zařízení, jazykového vzdělávání a pracovníky vysoce kvalifikovaných učitelů mateřském jazyce. Navíc, akademické a vědecké vzdělávání studentů je obohacen a doplněn kariérových služeb, poskytovaných orientace na služby a práce služby zaměstnanosti, a vynikajících sportovních a atletických zařízení.

NÁKLADY

Společný magisterském studijním programu má pevnou cenu 6.000 € + vysokých daní (variabilní část, tato daň se mění v závislosti na studenta příjem rodiny, a to od 503 € do 1,763.52 € za rok). Školného jsou splatné, když student imatrikulovat do programu v Itálii (žádné poplatky za podání žádosti aplikovaných).

APLIKACE

Podrobné informace o procesu žádosti (požadavky a lhůty), stipendia, nebo pokud máte zájem o kurzy v italštině, prosím pište na [email protected]

Místa

 • Perugia

  Università degli Studi di Perugia piazza Università, 1 , 06123 , Perugia

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky