Keystone logo
University of Pittsburgh Pitt

University of Pittsburgh Pitt

University of Pittsburgh Pitt

Úvod

V Pitt Business bezproblémově integrujeme akademické, kariérní a mezinárodní zkušenosti, které jsou nezbytné pro přípravu studentů na role v globálním podnikání. Jsme zařazeni mezi nejlepší obchodní školy v zemi a nabízíme studentům řadu vzdělávacích příležitostí založených na zkušenostech.

Jako student Pitt Business začíná vaše cesta ve třídě. Zde se učíte od dvou druhů skvělých učitelů: Pittova světově proslulá fakulta a zkušenosti z reálného světa. Náš program Bachelor of Science in Business Administration nabízí sedm oborů a pět certifikačních programů, z nichž každý je doplněn řadou případových studií, konzultačních projektů, případových soutěží, stáží a globálních zkušeností.

Posláním postgraduální obchodní školy a vysoké školy obchodní správy Josepha M. Katze je získávat znalosti prostřednictvím výzkumu otázek souvisejících s obchodem a společností; připravit studenty na vytváření obchodní hodnoty prostřednictvím myšlenkového vedení a praxe; a podporovat globální dialog o ekonomických a podnikatelských činnostech, které zlepšují společnost.

Místa

  • Pittsburgh

    Fifth Avenue,4200, 15260, Pittsburgh

    Otázky