Keystone logo
University Of Pula

University Of Pula

University Of Pula

Úvod

Národní identity a jejich bohaté kulturní odrůdy do značné míry přispívají k rozvoji Puly považované za multikulturní a multietnické město, které je orientováno na evropský způsob života. Hlubocek všech světových jazyků a četné kulturní akce - festivaly, koncerty, výstavy, pak divadelní a kulturní centra obohatí váš život ve městě, jehož dveře byly vždy otevřené každému. Přijďte tedy do Puly a poznejte krásu a pohostinnost tohoto 3000 let starého města.

Pula se nachází na jihu Istrijského poloostrova, v prostorné zátoce obklopené sedmi kopci. Díky svému bohatému kulturně-historickému dědictví, které je staré 3000 let, nádhernému pobřeží a milým obyvatelům, je Pula nejstarší a nejkrásnější hroznovou várkou istrijských míst.

Okouzlující památky, jako je amfiteátr, Augustův chrám, Zlatá brána, Římské divadlo, Dvojitá brána, stejně jako národní park Brijuni a botanická rezervace Rt Kamenjak zdobená krásnými plážemi, mohou každému studentovi nabídnout možnost studovat za příznivých podmínek a prožít některé magické okamžiky, které si budete pamatovat navždy. Určitě vás motivuje přijet do tohoto města na jihu Istrie také dobře členité 190 km dlouhé pobřeží, čisté moře, pláže, o které je do značné míry postaráno, nebo ty, které skrývá nedotčená vegetace pro ty, kteří miluji soukromí. Dnes je Pula ekonomickým, kulturním, dopravním, lékařským, vzdělávacím, obchodním a částečně administrativním centrem celé istrijské župy.

Místa

  • North Little Rock

    West Scenic Drive,3000, 72118, North Little Rock

    Otázky