Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Redlands

University of Redlands

University of Redlands

Úvod

University of Redlands","author_url":"","source":""}" />

© University of Redlands

Skutečný zážitek z Redlands začíná u vás.

Existuje nespočet důvodů, proč si vybrat University of Redlands , ale ve skutečnosti je důležitá pouze jedna: ta vaše.

University of Redlands je dynamická soukromá univerzita svobodných umění a věd nacházející se v Inland Empire v jižní Kalifornii, poblíž Los Angeles. 2 450 studentů z 45 zemí Redlands studuje ve 40 bakalářských programech, z nichž mnohé jsou uznány na národní i mezinárodní úrovni. University of Redlands je US News a World Report zařazena na 16. místo mezi univerzitami v západních Spojených státech. Studenti si užívají rezidenční kampus (70% studentů žije v kampusu) s více než 120 studentskými organizacemi a 60% účastí v zahraničí. Malé atributy a krásné prostředí v blízkosti pláží Tichého oceánu, zábavních parků Orange County a během jedné hodiny od pěti hlavních letišť jsou dalšími atributy zážitku Redlands. 100% přijatých zahraničních studentů získává stipendium za zásluhy (až do 31 000 USD ročně) a jsou k dispozici také omezená stipendia podle potřeby.

V Redlands budete žít a učit se v opravdové komunitě oddaných profesorů a zapojených studentů. Spojujeme nadčasové vzdělání v umění a vědách s praktickým učením, abychom vytvořili nejefektivnější vzdělávání pro dnešní svět a budoucnost. To je důvod, proč jsou naši studenti přijímáni na nejvyšší postgraduální školy a po ukončení studia začínají uspokojovat kariéru. Naši významní profesoři mají interdisciplinární zázemí, vědecké úspěchy, výzkumné zkušenosti a zkušenosti z reálného světa ve více programech. Ale hlavně se starají o výuku a poradenství studentům.

Historie a tradice

V roce 1926 se shromáždili vysokoškolští studenti a absoloventky, aby zachránili jeden z našich nejoblíbenějších symbolů hrdosti - R postavený studenty vysoko na svahu nedalekých hor San Bernardino.

R se hrdě dívali nad naším údolím a naší univerzitou níže, dokud mu americká lesní služba nehrozila odstraněním kvůli zákazu reklamy.

Naléhali jsme na úředníky, aby znovu zvážili. Bylo to znamení loajality, hrdosti a historie. Naše motivy, říkali jsme, „patří mezi nejvyšší, které mohou ozdobit lidské srdce.“

R byl zachráněn.

I v našem dětství byla univerzita místem, které oceňovalo historii, a to se za 100 let a více nezměnilo.

Od našeho dědictví komunitních služeb až po uctívané zpěvy Och Tamale oslavujeme širokou škálu tradic uznávaných časem se závazkem, který roste hlouběji s každou generací.

Stoupáme na sílu našich sdílených dějin.

University of Redlands","author_url":"","source":""}" />

139166_RedlandsStudents

© University of Redlands

Prohlášení o poslání

University of Redlands je soukromá, nezávislá univerzita svobodných umění, která se zavázala poskytovat personalizované vzdělávání, které studentům umožňuje osvojovat si osvícená rozhodnutí.

Redlands zdůrazňuje akademickou přísnost, kurikulární rozmanitost a inovativní výuku. Redlands podporuje společenství učenců a podporuje pluralitní představu o hodnotách tím, že zpochybňuje předpoklady a stereotypy ve třídách i činnostech. Vzdělání Redlands přesahuje školení a zahrnuje reflexivní porozumění našemu světu; postupuje od informací k vhledu, od znalostí k významu.

Univerzita vítá intelektuálně zvědavé studenty různého náboženského, etnického, národního a socioekonomického prostředí a snaží se rozvíjet odpovědné občanství jako součást úplného vzdělávání. Redlands podporuje atmosféru komunity s výjimečnou příležitostí pro vedení a interakci studentů. Pro pracující dospělé nabízí univerzita inovativní akademické programy ve vhodných lokalitách a časech.

Redlands mísí liberální umění a profesní programy, aplikované a teoretické studium, tradiční velké společnosti a zakázkové smlouvy na promoci. Malé třídy umožňují každému studentovi účastnit se diskusí ve třídě, úzce spolupracovat s profesory a získat rozsáhlou individuální pozornost. Redlands zůstává citlivý na současné trendy ve společnosti a je výzvou pro studenty, aby se zavázali k celoživotnímu učení.

Místa

  • Redlands

    University of Redlands 1200 East Colton Ave P.O. Box 3080 Redlands, CA 92373 United States, P.O. Box 3080, Redlands

    Otázky