Keystone logo
University of Redlands Bakalář v divadelním umění
University of Redlands

Bakalář v divadelním umění

Redlands, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 53 716 *

Na kampusu

* Podzimní, jarní a květnové podmínky

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Silné stránky našeho oddělení spočívají v naší velikosti a hloubce. Naši profesoři jsou zkušení profesionálové i učitelé, učenci a umělci. Nabízíme našim studentům bohatou škálu odborných znalostí v mnoha aspektech múzických umění.

Divadlo, které sídlí v rámci naší univerzity svobodných umění, poskytuje silný akademický hlavní integrační výkon, tvůrčí proces na všech úrovních a jedinečné produkční příležitosti.

Studenti divadla se nacházejí mezi kulturními centry Los Angeles a Palm Springs a mají přístup k produkcím a společnostem světové úrovně. Studenti divadelního umění jsou seznámeni s provokativní řadou lidských zkušeností, vášní a myšlenek. Ať už si čtete hru ve třídě, plníte roli na jevišti nebo pracujete v zákulisí, studenti sdílejí nápady a potýkají se s většími otázkami-jak se jako společnost vyjadřujeme, jak sdělujeme své potřeby a jak sladíme své rozdíly.

University of Redlands zdůrazňuje jedinečnou spolupráci divadla a zve každého z našich studentů k účasti na něčem větším, než je on sám.

Studijní programy divadelního umění

Oddělení divadelního umění nabízí dva obory: Divadelní umění Major a Divadelní obchodní major. Obě cesty vyžadují sadu základových kurzů a zapojení do aplikace divadelních postupů dosažených požadovanými zkušenostmi s produkčním kreditem. Divadelní umění Majors vybrat minimální počet předmětů ze sady volitelných divadelních umění, zatímco studenti Divadelního podnikání mají také základní požadavky na základy v obchodním oddělení. Studenti, kteří se zajímají o divadlo v jakékoli jeho disciplíně, se začnou zapisovat do základního kurzu v prvním ročníku. Všichni studenti jsou vyzváni, aby prozkoumali nabídky každé sezóny na produkční kredit, kde nabízíme širokou škálu příležitostí pro individualizované a projektové učení, aplikaci teorie do praxe, zážitkové učení, budování komunity a spolupráci.

Výukové programy programu

Absolventi divadelního umění budou:

 1. Účinně používejte nástroj divadelního umělce - tělo, hlas a představivost;
 2. Identifikovat a vyhodnotit výzkum na podporu kritické a kreativní práce;
 3. Interpretovat texty představení v historickém, etickém, politickém, sociálním, národním a estetickém kontextu;
 4. Účinně se podílet na procesu spolupráce divadla při hledání průniku společných uměleckých, technických, sociálních a intelektuálních cílů;
 5. Vyhodnoťte jejich kritickou a kreativní práci prostřednictvím informovaného smyslu pro minulost a s vědomím současných osvědčených postupů v této oblasti; a,
 6. Integrujte a syntetizujte teorii a praxi ve výkonu, designu a/nebo dramaturgii.

Absolventi divadelního podnikání budou:

 1. Efektivně využívat nástroj, tělo, hlas a představivost divadelního umělce;
 2. Prokázat základní znalosti principů ekonomiky, obchodu a účetnictví prostřednictvím jejich aplikace v udržitelných obchodních postupech;
 3. Prokázat podnikatelské a manažerské dovednosti nezbytné k úspěchu jako kreativní jednotlivci ve stále složitějším ekonomickém prostředí současné tvorby umění;
 4. Účinně se podílet na procesu spolupráce divadla při hledání průniku společných uměleckých, technických, sociálních a intelektuálních cílů;
 5. Vyhodnoťte jejich komerční, kritickou a kreativní práci prostřednictvím informovaného smyslu pro minulost a s vědomím současných osvědčených postupů v této oblasti;
 6. Integrovat a syntetizovat teorii a praxi v divadelním managementu; a,
 7. Vytvářejte praktická řešení pro uvádění divadelních projektů.

Budova divadelního umění

Budova Divadelního umění je součástí nového Centra umění, které zahrnuje 42 000 čtverečních stop prostoru pro umění, dějiny umění a divadelní programy. Zařízení oddělení divadelního umění, které zahrnuje původní 326 míst Glenn Wallichs Theatre a 55 míst Student Black Box, také představuje Frederick Loewe Theatre, 50 'x 50' laboratorní výkonný prostor navržený tak, aby podporoval různé vztahy mezi publikem a umělcem a další inovativní, vývojová a experimentální divadelní díla. Budova Theatre Arts také zahrnuje speciálně navržené, technologicky vylepšené divadelní učebny, nové fakultní kanceláře a komunitní prostor.

Prohlášení o rozmanitosti a začlenění

Divadelní oddělení (Divadelní umění a divadelní podnikání) University of Redlands se zavázalo kultivovat rozmanité a inkluzivní prostředí pro komunitu, které slouží, včetně studentů, zaměstnanců, fakulty a našeho publika na akademické půdě a v komunitě Redlands. Rozdíl přijímáme jako klíčový stavební kámen naší práce umělců a občanů a zároveň uznáváme, že rozvoj rozmanitějšího a inkluzivnějšího prostředí se neděje náhodou ani pozitivním myšlením. Rozmanitost a začlenění vyžadují záměrné a vědomé úsilí ve všech oblastech, které akademické divadlo provozuje, mimo jiné včetně osnov, fakulty, zaměstnanců, studentů, produkce, plánování sezony, castingu a hostujících umělců.

Zavázali jsme se zajistit rozmanitost a začlenění do našeho divadelního oddělení. Budeme se snažit splnit tento závazek podle University of Redlands která zahrnuje sexuální orientaci, postižení, genderovou identitu, třídu, národnost, náboženství, rasu/etnický původ, status veterána a další důležité skupiny.

Požadavky na všeobecné vzdělávání

Všeobecné vzdělávání je široký popis osnov, který ztělesňuje náš závazek ke vzdělávání v oblasti svobodných umění na University of Redlands . Naše všeobecné vzdělání zprostředkovává škálu studijních oborů, způsoby myšlení a praktiky stipendia a kreativity, které studentům umožňují promovat jako kritičtí myslitelé schopní inovativně a kolaborativně se přizpůsobovat výzvám, které se jim v budoucnosti objevují.

Naše všeobecné vzdělání se skládá ze vzdělávacího programu Liberal Arts Inquiry (LAI) nebo Liberal Arts Foundation (LAF).

 • Přihlašování studentů prvního ročníku a transfer studentů přicházejících s méně než 32 kredity na podzim 2018 se bude řídit osnovami LAI.
 • Všichni přestupující a vracející se studenti s 32 a více kredity (tj. Druháci, junioři a senioři) na podzim 2018 se budou řídit osnovami LAF.

Kontrolní seznam aplikací - student prvního ročníku

 • Společná aplikace, včetně osobní eseje a otázek členů University of Redlands
 • $ 50 poplatek za podání žádosti
 • Zúčastnily se oficiální přepisy ze všech středních škol
 • Jeden doporučující dopis od poradce/vysokoškolského poradce a/nebo zprávy o společné žádosti o střední škole
 • Jeden doporučující dopis od učitele, který může mluvit o vašich akademických schopnostech
 • Studenti, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nemohou uplatnit volitelný test a mohou dosáhnout znalosti angličtiny poskytnutím jednoho z následujících bodů:
  • 550 SAT Čtení a psaní založené na důkazech
  • 21 AKT Angličtina a sekce čtení
  • Papír TOEFL minimálně 80iBT/550
  • IELTS minimálně 6,5
  • iTEP minimálně 3,9
  • Anglický test Duolingo (DET) minimálně 105
  • Absolvování střední školy, kde je primárním vyučovacím jazykem angličtina
 • Potvrzení o financování a doklad o finanční podpoře

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy