Keystone logo
University of Science and Arts of Oklahoma

University of Science and Arts of Oklahoma

University of Science and Arts of Oklahoma

Úvod

University of Science and Arts of Oklahoma slaví více než století služby jako jediná veřejná vysoká škola svobodných umění University of Science and Arts of Oklahoma je uznávaným lídrem a inovátorem v mezioborových studiích.

Jako nejlepší soukromé vysoké školy svobodných umění nabízí USAO malé kurzy; oceněná fakulta; a kultura kampusu, která podporuje inkluzivitu, úzkou interakci mezi fakultou a studentem a možnosti vysokoškolského výzkumu. USAO vzdělává celou osobu, podporuje růst prostřednictvím veřejné služby a naše atletické týmy soutěží ve 13 sportech NAIA.

Společnost byla založena v roce 1908 jako Oklahoma College for Women (OCW) a byla to první vysoká škola vytvořená první oklahomskou legislaturou. USAO, jedna z pouhých sedmi státních institucí s podobnými misemi, jaké kdy byly v této zemi vytvořeny, má nejstarší původní poslání ze všech státních vysokých škol nebo univerzit v Oklahomě kromě University of Oklahoma. USAO je také jedinou vysokou školou v Oklahomě s názvem National Historic District v národním registru historických míst.

PROHLÁŠENÍ O HLAVNÍM VĚŘE

Věříme, že nejlepší cestou ke smysluplnému a účelnému životu je vzdělání, které integruje znalosti z mnoha oborů a vybaví jednotlivce pro 21. století.

TOP 10 ROZDÍLŮ USAO

 1. USAO nabízí široké vzdělávací zkušenosti. Jako jediná veřejná univerzita svobodných umění v Oklahomě poskytuje USAO studentům rozsáhlé vzdělávací zkušenosti založené na přírodních a humanitních vědách, které posilují komunikaci, kritické myšlení a řešení problémů.
 2. Kurz je postaven na jedinečném interdisciplinárním jádru. Program interdisciplinárních studií (IDS) USAO zůstává dnes stejně inovativní, jako když byl vytvořen před 50 lety integrací znalostí z mnoha oborů.
 3. USAO průkopníkem inovativního přístupu k týmové výuce. Týmová výuka v programu IDS je inovativní přístup, který do učebny staví dva nebo více profesorů z různých oborů a nabízí studentům různé pohledy a přístupy ke stejnému materiálu.
 4. Naše mise přitahuje vysoce kvalifikované učitele. Téměř 90% fakult USAO má ve svém oboru terminální tituly a žádné třídy neučí asistenti učitele. Členové fakulty pocházejí z prestižních postgraduálních škol z celé země.
 5. Prostředí malého kampusu podporuje vztahy. Omezení zápisu přispívají k tomu, že USAO má poměr studentů k fakultě 13: 1, čímž vytváří prostředí, kde mají studenti přístup k fakultě a znají se navzájem.
 6. Zvědavost je podporována a živena. USAO podporuje prostředí, kde je zvědavost středem akademických zkušeností a kreativita je normou, nikoli výjimkou.
 7. Studenti zůstávají a absolvují. USAO přitahuje zvědavě smýšlející studenty, kterým se v tomto druhu prostředí daří a mají sklon maturovat rychleji než většina veřejných vysokých škol jeho velikosti.
 8. Absolventi uspějí v postgraduálním studiu a stávají se lídry ve svém oboru. Studenti USAO uspějí na postgraduální škole a postoupí na vedoucí pozice ve zvoleném oboru.
 9. Stavíme se proti obecnému vnímání, že kvalita není dostupná. USAO je rok co rok celostátně uznávána pro svou cenovou dostupnost, vzestupnou sociální mobilitu a přísnost svého akademického přístupu.
 10. USAO plní neduplikovanou roli ve státním systému vysokoškolského vzdělávání. Jako jediná veřejná univerzita svobodných umění v Oklahomě slouží USAO jedinečnému účelu se vzdělávací misí, která není duplikována ve státním systému vysokoškolského vzdělávání.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Chickasha

  West Alabama Avenue,1727, 73018, Chickasha

  Otázky